lekarz Henryk Popławski

Dermatolog

2,4
2,2

Lekarz niekompetentny i nieuprzejmy. Przyszłam z konkretnym problemem na nfz nie dość, że nie wysłuchał do końca co mam do powiedzenia, to nie pomógł. Stwierdził, żebym zmieniła krem, widocznie to normalne mieć skórę, która schodzi i bardzo swędzi po kąpieli. Nie polecam, straciłam tylko skierowanie, bo o czasie nie wspomne, nawet 5 minut nie byłam w gabinecie, tak mnie szybko zdiagnozowano.

trafiłam do dr z krostkami nie zdążyłam powiedzieć iż sa one tylko na brzuchu i ze jestem 18 tyg ciąży a już usłyszałam diagnoze świerzb i maść za 100 zł która nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży... lekarz minął się z powołaniem a krostki okazały się wynikiem rozciągania skóry. NIE POLECAM

NIE POLECAM ! spoznil sie 1.5h Gdy wszedlem powiedziałem ze mam zmiany skórne na łokciach i rękach, zobaczyl z odległosci metra Stwierdzając, ze mam suchą skóre... skóra pękała, pojawiały sie blizny itd... nie dal dojsc do słowa. Mialem pierwsze objawy łuszczycy... Najlepsze ze dal mi darmowe próbki maści na skóre tłustą, gdy sam mowił ze mam ją suchą... Gdy chcialem mu pokazać łokcie podnosil głos i uwazal mnie za głupka

Byłam u niego na NFZ z córką, bo miała zaczerwienione rączki. Pani w rejestracji nas zarejestrowała do tegoż pana bo u niego szybko idzie. No i rzeczywiście, Drzwi to sie nie zamykały. 5 min. i kolejny pacjent. Co córce było nie wiem, nie raczył powiedzieć, badał patrząc przez szkło powiększające nie słuchając w ogóle co mówie na temat tych zaczerwień. Dał nam coś do przemywania rączek i bach za drzwi. Nie wiem czy byłam tam 5 min. była to bardzo szybka wizyta ledwo weszłam a już byłam za drzwiami. Nie polecam.

Nie polecam.Podczas wizyty na NFZ umówił mnie na wizyte prywatną.Zlekceważył objawy choroby, żadnych badań, żadnych konkretów...

Nie polecam,nawet nie zainteresowal sie zmianami skornym,przepisal masc i nastepny!!!! Tragedia,bardzo chetnie zapraszal mnie na wizyte prywatna,pewnie tam posfiecil by mi wiecej czasu. Zdecydowanie odradzam

Zdecydowanie odradzam

Lekarz nawet nie obejrzał zmiany skórnej,popatrzył z odległości 1,5metra, zaczął mówić podniesionym głosem ,że mu głowę zawracam głupotami,nie pozwolił nawet się wypowiedzieć,a ja miałam poparzenie 2 stopnia i po zagojeniu pojawiła mi się czerwona plama,bałam się że to czerniak mi się robi. Ze łzami w oczach wyszłam z gabinetu. Naprawdę nie polecam tego gbura.

Mylna diagnoza spowodowana brakiem dokładnego oglądu zmiany skórnej (w moim przypadku trafna pierwsza diagnoza prawdopodobnie nie spowodowałaby rozsiewu zmian). Zdecydowanie nie polecam tego Pana. Nie można porozmawiać...pan doktor wie najlepiej!!!

Polecam. Kompetentny, miły i co ważne zainteresowany tym, co pacjent ma do powiedzenia.

lekarz kompetentny, tłumaczy chorobę, przyczynę powstania i metodę leczenia. Co do uprzejmości to po prostu ma taki chyba styl bycia, o chorobie mów prosto z mostu, jednak uprzejmością się nie leczy. Najważniejsze, że jest to dobry i doświadczony fachowiec