prof. dr hab. n. med. Henryk Skarżyński

Laryngolog

Jako pacjent nie polecam Kajetan. Sześć lat temu zaczęłam tracić słuch w jednym uchu. Lekarz z Włocławka zbagatelizował sprawę, mimo iż byłam prywatnie. Nie podjął właściwego/standardowego leczenia przy nagłej głuchocie. Do Kajetan trafiłam ok. roku później. Usłyszałam, że już jest za późno na próbę ratowania ucha. Ok. Martwego nie wskrzesi. Co pół roku jeździłam na wizyty kontrolne - żadnych szczegółowych badań mi nie robili. Na ostatniej wizycie lekarka się pyta: "czy chce pani zbadać sobie słuch?" I nic więcej. Myślę, że więcej komentować nie trzeba. Takie badanie można wykonać w ...

Co pół roku jeździłam na wizyty kontrolne - żadnych szczegółowych badań mi nie robili. Na ostatniej wizycie lekarka się pyta: "czy chce pani zbadać sobie słuch?" I nic więcej. Myślę, że więcej komentować nie trzeba. Takie badanie można wykonać w każdym punkcie z aparatami słuchowymi BEZPŁATNIE i do tego nie jest potrzebny lekarz a tym bardziej klinika o światowym poziomie.

PANIE PROFESORZE GDZIE SIĘ PODZIAŁ TEN ŚWIATOWY POZIOM???????????????
CZY TYLKO CHODZIŁO O ROZGŁOS???????????? JEŚLI TAK TO JUŻ GO PAN MA, A TERAZ NIECH PAN POMYŚLI O CZŁOWIEKU JAK O SOBIE. NIECH PAN POMYŚLI ŻE MA PAN ZA CHWILĘ IŚĆ OPEROWAĆ ALE WŁAŚNIE SPARALIŻOWAŁO PANU RĘCE.

Kajetany to wyjątkowe miejsce. Byłam operowana kilka razy. Cały personel godny pochwały na czele z profesorem!. To wyjątkowy lekarz dający często nadzieję tym, którzy już dawno ją stracili. A tym wszystkim krytykującym przypominam, że są różne schorzenia i nie zawsze wszystko się udaje. Profesor to genialny lekarz, ale nie jest "cudotwórcą",choć jak się patrzy na wszystkie Jego osiągnięcia to czasami się zastanawiam, czy trochę tak nie jest!. Wielkie Gratulacje!!!

Byłem operowany przez Pana prof. 17,05,2013r na tą chwilę czuję się dobrze. Dziękuję bardzo za wspaniałą opiekę jakiej doświadczyłem od personelu. Panie Profesorze dziękuje.

Krotka, rzeczowa wizyta, skierowanie na operacje. Poprawa sluchu wg zalozen doktora. calkowicie polecam.

Bardzo dobry lekarz,profesjonalista. Godny rekomendacji. Polecam.

Bardzo dobry lekarz,profesjonalista.
Godny rekomendacji.
Polecam.

nie polecam kajetan zrobiono ze mnie kalekę

nie polecam kajetan zrobiono ze mnie kalekę

nic mi nie pomógł a tylko zrobił gorzej już mi tego zdrowia mi nie zwróci jestem osobą bardziej chora po kajetańskich operacjach

Usuwał w Kajetanach córce migdał i robił punkcję ucha. Polecam w 100%.Komfort i super opieka dla pacjentów.

Usuwał w Kajetanach córce migdał i robił punkcję ucha.
Polecam w 100%.Komfort i super opieka dla pacjentów.

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA,SZCZĘŚLIWA.PAN PROFESOR BARDZO MI POMÓGŁ.JESTEM PO ZABIEGU JEST WSZYSTKO DOBRZE.CO NAJWAŻNIEJSZE SŁYSZĘ

Moim zdaniem profesor jest wybitnym specjalistą, jednakże mi nie pomógł. Mimo przebytych kilku operacji nigdy dostatecznie nie zostałam poinformowana co będzie robione, jakie mogą być konsekwencje etc.