Henryk Skowroński

Niestety muszę napisać w czasie przeszłym .Doktor był najlepszym ortopedą w Łodzi .Dziękuję za lata pracy nad moimi rękoma i nogami (tylko 36 lat) .Dziękuję ,że byłeś DOKTORKU. Śpij spokojnie.

(tylko 36 lat) .Dziękuję ,że byłeś DOKTORKU. Śpij spokojnie.

Jestem żywym chodzącym przykładem umiejętności Pana DOKTORA. Przypadkowy upadek na krawężnik rzepka kolanowa pęknięta na pół i dolna część na trzy części.Wypadek na Mazurach. Diagnoza w szpitalu w Mrągowie-rzepka do usunięcia.Powrót do Łodzi.Operacja dopiero po 48 godzinach na szczęście trafiłem na Pana DOKTORA.Ostrzegł przed operacją,że dolną część rzepki trzeba będzie usunąć.I tu niespodzianka bo nie usunął a poskładał wyreperował tak,że bardzo dobrzy rehabilitanci,których mam w rodzinie nie mieli co robić.Żadnych obrzęków,płynów, i co ważne bólu i tak 30 lat. W moim przypadku gwarancja dożywotnia. Opnie potwierdzę zbikcp@wp.pl

W moim przypadku gwarancja dożywotnia.
Opnie potwierdzę zbikcp@wp.pl

jest najlepszym lekarzem na świecie, mozna mu całkowicie zaufać, az brakuje słów zeby opisać to co robi jest on poprostu niesamowity i nie zastąpiony :)

Doktor Skowroński został mi polecony przez moja kuzynkę. I słusznie. To bardzo dobry lekarz, miły, profesjonalny. Ma dobre podejście do pacjenta: nie straszy, ale cierpliwie i przystępnie wyjaśnia problem jak i metody leczenia oraz wyczerpujaco odpowiada na pytania i pomaga. Interesuje sie pacjentem, nawet jesli przekazuje go na czesc dalszego leczenia innemu lekarzowi. Jestem bardzo zadowolona z jego opieki: dzieki niemu zostalam szybko wyleczona. Polecam.

Czasem można uwierzyć, że dr Judym istnieje !!!

Czasem można uwierzyć, że dr Judym istnieje !!!

Wspaniały człowiek,specjalista wysokiej klasy,cierpliwie tłumaczy wszystko o stanie zdrowia,jak leczyć, jakie są rokowania i używa do tego języka zrozumiałego dla zwykłego pacjenta.

Wspaniały lekarz ale również przemiły człowiek, kompetentny, bezinteresowny, zaangażowany w swoja pracę i dbający o dobro pacjenta.