lekarz Henryk Skrago

Laryngolog

1,8
1,8
1,7

Potwierdzam poprzednie opinie robi z człowieka wariata, nie urzejmy niepodaje wogole diagnozy, wydaje recepte na drogie leki akurat takie jakie ma przed sobą ulotki zupełnie nietrafione, straciłam przez niego tylko kase i skierowanie . Niestety z poteznym bólem ucha i dzwoniem w uszach niemogłam czekać 3 tygodni do laryngologa a Pan Skrago przyjmuje bez zapisów wiec myslałam to nie ma znaczenia przeciez lekaz to lekarz no i zostalam z nietrafionymi lekami na alergie za 100zl , dalej z tym samym problebem i bez skierowania.

Temu lekarzowi !!!!!!!!!!!! nie dałbym do badania nawet mojego psa. Bo się boję , że mu zrobi krzywdę

Chodziłam do wielu laryngologów i muszę powiedzieć, że z tego byłam zadowolona. Dodam, że na zadane przeze mnie pytania dotyczące zdrowia dostałam wyczerpujących odpowiedzi.

Żadnemu wrogowi nie życzę wizyty u tego konowała! Nieuprzejmy to zbyt delikatne słowo, to gbur - innego słowa nie użyję nawet, bo jest cenzura przekleństw. Poniża pacjenta przez 100% czasu spędzonego w gabinecie, każe sprzątać po sobie, w żywe oczy czeka na łapówkę, zagląda do torby. Inny pacjent przyszedł z siatką specjalnie, bo ten "lekarz" powiedział, że inaczej nie zostawi mu wystawionej wcześniej rano recepty! Żąda łapówki w żywe oczy! Powinno się linczować takich ch****! Nikomu naprawdę nie życzę wizyty u niego...

Moim zdaniem ten lekarz powinien być już dawno na emeryturze! Postawił zła diagnozę i przepisał drogie leki. Dopiero jak wyszłam z gabinetu zorientowałam się dlaczego nie ma do niego kolejek a zwykle czeka się na wizytę kilka miesięcy - nie polecam

fatalna obsluga, gbura, postawil złą daiagnozę i narazim mnie na dodatkowe koszty, niepotrzebnie