prof. dr hab. n. med. Henryk Stępień

Endokrynolog

Lekarz fatalny. Miałam operację na tarczycę w 1972 roku. Tarczyca się odezwała Byłam na konsultacji u dr Stępnia. Najpierw oberwało mnie się że nie mam wypisu ze szpitala z 1972 roku, a następnie bez żadnych badań stwierdził ze przytyłam na szyi,(tylko dlaczego z jednej strony?) Niekompetentny, niemiły, nie interesuje się pacjentem. Poszłam do innego lekarza i okazało się że miałam rację. Są problemy z tarczycą ODRADZAM TEGO LEKARZA

ODRADZAM TEGO LEKARZA

U takiego specjalisty to jeszcze nie byłam. Strata pieniędzy i czasu chodź wizyta trwała tylko 5 minut. . Pan doktor nawet dokładnie nie przeczytał wyników moich badań, nie dostałam żadnej konkretnej porady, ani skierowania na jakiekolwiek badania.Na dobrą sprawę pieniądze za wizyte powinny być oddane, ponieważ zapłaciłam za nic. Mój kardiolog miał rację, żebym poszukała na prawdę dobrego specjalisty.