dr n. med. Henryk Tuszyński

Kardiolog

Nie ma co się rozpisywać .Polecam Pana Doktora. Jest bardzo cierpliwym i rzeczowym lekarzem. Świetny kardiolog . Jeżeli chcesz być dobrze zaopiekowany to polecam .

Jeżeli chcesz być dobrze zaopiekowany to polecam .

Takich lekarzy jak Pan Doktor Tuszyński nie spotyka się często. Wiedza jaką dysponuje Pan Doktor można "wyczuć" na odległość. 100% zaufania. Gdyby wszyscy lekarze podchodzili do pacjenta jak Pan Doktor to wizyta w gabinecie byłaby czystą przyjemnością!

100% zaufania.

Pan Doktor pochyla się nad każdym pacjentem z szacunkiem i uwagą. Zawsze wysłucha i pomaga. Pacjent czuje się zaopiekowany przez Pana Doktora. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi.

Wspaniały lekarz wielka kultura osobista doświadczony specjalista trafna diagnoza szacunek do pacjenta uprzejmość mam wielkie zaufanie do pana doktora znakomite podejście do pacjenta -Dziękuję panie doktorze Polecam z całego serca .

Bardzo duży profesjonalizm, wiedza, doświadczenie i przede wszystkim szacunek do pacjenta. Pan Doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu i dokładnie wytłumaczył mój problem. Podczas wizyty ma się wrażenie, że jest się jego "najwazniejszym" pacjentem, a nie kolejnym w kolejce. Bardzo zaangażowany i uprzejmy. Po dwóch latach szukania pomocy u innych specjalistów w końcu postawiono mi diagnozę. Nie znam drugiego takiego lekarza. Dziękuję Panie Doktorze!

Jestem pacjetka od prawie 20 lat, pan doktor do wspanialy lekarz, oddany pacjentowi , taki prawdziwy z powołania. Ufam mu bezgranicznie. pozdrawiam J.K. z Kościerzyny

Panie Doktorze! Dziekuję za Pańską cierpliwość i mądrą radę. Chorowałem i Pan mi pomógł. Moja żona jest również zadowolona i ze mnie dumna. Dzięki jeszcze raz i polecam Pana Doktora innym.

Doktor jest zawsze usmiechnięty, ma profesjonalnie podejście do pacjenta. Wysoka kultura osobista, ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam z calego serca.

Razem z mężem jesteśmy pacjentami u pana doktora już o d kilkunastu lat. Doktor z sercem podchodzi do pacjenta i leczy go z uwaga. Zawsze wpierw starannie zbiera wywiad . Jest bardzo miły i uprzejmy , aż się człowiek lepiej czuje po takiej wizycie.

Bardzo fajny mily i doby lekarz kulturalny wychodzi do pacjenta wita sie jak z kolega szybka reakcja i diagnoza oraz leczenie goraco polecam