lekarz Henryka Zwolakiewicz

Do pani doktor chodze z synem .Pani doktor zawsze znajdzie czas na wyjaśnienie stanu zdrowia mojego dziecka.Nigdy nie zdarzyło się żeby nas nie przyjęła. Od wielu lat jezdzimy do niej i mój syn nie wyobraża sobie zmiany lekarza.Jest zawsze miła i sympatyczna . Polecam!

wyszłam z gabinetu ze szczegółową wiedzą na temat mojej dolegliwości

wyszłam z gabinetu ze szczegółową wiedzą na temat mojej dolegliwości

Pani Zwolakiewicz to bardzo mila osoba, niestety nie przeklada sie to na jej kompetencje. Przy badaniu poczylam sie, delikatnie mowiac, zlekcewazona. Przeciez nikt ze zdrowymi oczami, nie zawracalby sobie glowy i nie wymyslal. Zadna osoba przeciez nie lubi stac w kolejce. Problem jedynie zauwazylam ja, zabawne, bo mecze sie z bolem oczu juz od dluzszego czasu i co chwila mam jakies zapalenia. Mysle, ze jezeli JA zauwazam wydzieliny w rogach oczu, to przy sprzecie specjalistycznym Pani Okulistka powinna dostrzec je bezproblemowo. Skutkiem mojego badania bylo przepisanie kropli, ktore byly o 20 zl drozsze niz poprzednie, ktore uzywalam. Po przeczytaniu ulotki, okazalo sie, ze maja one prawie takie samo dzialanie, jak ten tanszy odpowiednik. Dodam, ze oczywiscie wspomnialam o stosowanych wczesniej kroplach.

Właśnie wrócołam od tej pani doktor. Uważam, że jest bardzo nieprzychylna pacjentom, nie szanuje osób starszych, sama byłam tego świadkiem, tylko odsyła do "czytania". Chciałam sprawdzić wynik badań wzroku jaki miałam w zakładzie okulistycznym, i to badanie u pani dr było wiele krótsze i zdawkowe. Nie polecam, chyba jeszcze mniej wiem o mojej wadzie wzroku niż przed wizytą.

Nie zgadzam sie z powyzsza opinią. Wiadomo, że starszy czyli doświadczony lekarz ma wiekszą wiedzę od ludzi z maŁym , zerowym doswiadczeniem. Wielokrotnie ja i moja rodzina wlączając rodziców , męża dzieci, kuzynostwo leczyliśmy sie u Pani Doktor.Zawsze uzyskalismy dobra poradę i zawsze poprawiŁ się stan naszych oczu.Przyznaję,ze w mojej rodzinie prawie kazdy ma okulary.Nasza ciocia , starsza osoba leczy się u Pani doktor przez prawie 30 lat.Poza tym ktos kto napisal pow.opinie jest zazdrosny o to,że Pani doktor z powodzeniem przyjmuje pokolenia rodzin , które jej zaufaŁy.Poza tym Pani doktor Henryka manaprawde duza fachową i aktualna wiedzę z którą się dzieli z każdym pacjentem.A takze jest to sosoba ciepŁa, serdeczna,podnoszaca na duchu i wspierajaca.Kazdemu polecam wizyte u tej Pani doktor.Joanna z Koszalina

Nie polecam usług tej Pani. Po pierwsze nie poświęca pacjentowi zbyt dużo czasu, badanie trwa krótko. Kompletnie jako lekarz nie spełniła moich oczekiwać, a po wyrobieniu nowych okularów za kilkaset złotych okazało się, iż przez nie nie widzę. I musiałam pójść ponownie do lekarza na zmianę szkieł. Zresztą ta Pani jest osobą starszą, już powinna zrezygnować i przejść na emeryturę, widać że nie ma cierplwości do pacjentów i wizyty u niej są od tzw. sztuki a nie jakichkolwiek norm jakości i rzetelności.