Hepatolog

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Takich lekarzy w tym kraju brakuję. Coś niesamowitego. Tak kompetentnego i miłego lekarza to nigdy nie spotkałem. Po 2 letnich wizytach w poradni hepatologicznej w szpitalu MSWIA na ulicy Wołoskiej w Warszawie, zostało stwierdzone stłuszczenie wątroby. Aby potwierdzić diagnozę zostałem skierowany na biopsję wątroby. Przyjął mnie dr Klapaczyński. Od pierwszego momentu roztacza wrażenie osoby fachowej. Przeprowadził ze mną krótki wywiad, pokrótce wytłumaczył na czym polega ten zabieg i po co tak w ogóle jest on robiony. Podejście i zalecenia doktora nie ograniczyły się tylko do samej wątroby, ale poruszył kwestia całego mojego zdrowia i co muszę zrobić, abym więcej na żadnym oddziale nie wylądował. Później odwiedził mnie jeszcze na sali i wtedy wytłumaczył wszystko dokładnie odpowiadając na każde moje pytania. Następnego dnia miałem przeprowadzoną biopsję. Była ona przeprowadzona pod znieczuleniem miejscowym i pod kontrolą USG. Podczas przeprowadzania zabiegu doktor opisywał każdą czynność, którą wykonywał, dzięki czemu mogłem się uspokoić, a nie w niepewności leżeć na łóżku i patrzeć się na ścianę. Jeśli ktoś ma problemy z wątrobą to zdecydowanie polecam ten oddział, nie tylko lekarz jest uprzejmy i fachowy, ale i cały personel biały.
P.S.
Jeśli ktoś ma mieć biopsję wątroby to naprawdę nie ma się czego bać, sama biopsja nie boli w ogóle, jedynie trochę znieczulenie, ale to mniej niż znieczulenie u dentysty.

dr n. med. Zofia Michalska

Choroby zakaźne, Internista

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Mam poważne schorzenie wątroby. Do Pani ordynator chodzę od 9 lat ale odkąd dowiedziałem się że Pani ordynator przyjmuje prywatnie i na dodatek mogę napisać opinie nie zwlekałem by poinformować ludzi szukających najlepszego specjalisty chorób wątroby.Dzięki determnacji Pani doktor doboru odpowiedniego leczenia mogę w miarę normalnie funkcjonować.Pani doktor mimo mojej beznadziejnej zdrowotnej sytuacji nie przekreśliła mnie wspierała duchowo i medycznie, starała się naprawdę bardzo. Jestem człowiekiem zamożnym próbowałem różnych środków , preparatów zagranicznych które sobie ściągałem .pani doktor ani razu mnie nie odtrąciła wręcz przeciwnie za każdym razem jak przychodziłem z garścią leków zagranicznych doktor nie odtrącała mnie tylko mówiła"może Pan spróbować to i tak nic nie da ale nie zaszkodzi" lub"niech Pan tego nie próbuje ten skład leku może Panu zaszkodzić".Dla człowieka ratującego się i szukającego deski ratunku wszędzie to bardzo dużo, przecież doktor mogła mnie z gabinetu wyrzucić, zawracałem jej głowę czymś co i tak na własną rękę brałem.A doktor tylko mówiła ze biorę to na własną rękę że ona może tylko powiedzieć czy to nie
zaszkodzi bo pomóc raczej nie pomoże.Doktor Michalska to człowiek anioł bezkonkurencyjna jeżeli chodzi o wątrobę wiedza po prost niesamowita a i podejście do człowieka ciepłe, ludzkie i ogromna cierpliwość.Polecam ogromnie.

Hepatolog Warszawa dr n. med. Jan Gietka

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Świetny i przede wszystkim ma czucie medyczne. Tego nie da się wyuczyć, to trzeba mieć w genach.
Uprzejmy, grzeczny,rzeczowy.
Jak najbardziej polecam

Uprzejmy, grzeczny,rzeczowy.
Jak najbardziej polecam

Opinia dodana przez: Marek

Klinika Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych

Gdynia

Świetny lekarz fachowiec, leczę się u Pani doktor już bardzo długo i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak wspaniałego lekarza.

Opinia dodana przez: Gosia O.

prof. dr hab. n. med. Marta Wawrzynowicz-Syczewska

Choroby zakaźne, Transplantolog

Szpital arkońska

Szczecin

Wspaniala lekarz! Pytalismy o gabinet prywatny, ale podobno nie przyjmuje nigdzie. Nam poswiecila czas w swojej pracy w szpitalu jak szukalismy pomocy. Mila i cierpliwa, wzbudzila nasze zaufanie

Przychodnia Chorób Wątroby Hepatolodzy
Kępna 2

Kompetentny lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta, cierpliwie tłumaczy stan zdrowia i przypuszczalną przyczynę choroby. Nie spieszy się. Polecam.

Opinia dodana przez: Miłka

lekarz Monika Karlikowska

Pediatra, Onkolog

Zabrze

Cudowna, wspaniała, uśmiechnięta i niezwykle miła pani doktor, pomijam już wygląd, bo dużo by pisać..byłem mega zadowolony:)

Wojewódzki Szpital Zakaźny

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Cierpliwa, wyrozumiała, tłumaczy wszystko, aż pacjent pozbędzie się wątpliwości.

Opinia dodana przez: Maria

dr Dorota Kaźmierczak

Choroby zakaźne, Hepatolog

Pracownia Diagnostyki Laboratoryjnej
Niemcewicza 24
93-018 Łódź

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Potrafi wysłuchać pacjenta. Oddana swojemu zawodowi. Gorąco polecam. Wcześniej zajmował się mną prawdziwy szołmen i wodzirej, a nie lekarz.

Opinia dodana przez: Stefan
Hepatolog Warszawa lekarz Katarzyna Klimowicz

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137

Nie ma słów, którymi mógłbym wyrazić wdzięczność za profesjonalizm, szacunek, czas i skrupulatność w podejściu do pacjenta. Cały oddział hepatologii szpitala MSW w Warszawie działa świetnie, ale Pani Doktor jest po prostu wzorowa pod każdym względem: zawsze ma czas dla pacjenta, zawsze wszystko dokładnie wyjaśni i upewni się, że została właściwie zrozumiana, ma wiedzę, ale też słucha pacjenta. Ogromny szacunek! Żeby wszyscy ludzie tak traktowali swoją pracę!

Opinia dodana przez: Kuba