dr n. med. Hieronim Siwczyński

2,4
2,1
2,1
2,7

Byłem na kolonoskopii pan doktor zachował się przy badaniu jak gbur i sadysta. Napompował mi jelita tak mocno, że jęczałem z bólu i nie mogłem oddychać a na moją reakcję nie reagował.Personel widząc tą sytuację ( w dwóch osobach) podbiegli i zaczęli naciskać mi na brzuch lekarz dalej wtłaczał powietrze o mało co się nie udusiłem. Pan doktor chyba pomylił zawód, powinien otworzyć zakład wulkanizacji.Polecam na badania zabrać z sobą komplet opon do napompowania.Radzę omijać tego pana z daleka.

Zdecydowanie nie polecam. Przyszedłem szukać pomocy a dostałem zero empatii i pytanie po co w ogóle do niego przyszedłem skoro wiem co mi jest. To jest pan doktor z zeszłego pokolenia gdzie pacjentów traktowało się wg jedynego słusznego "staremu systemu". Proponuję omijać tego specjalistę. Po jego poradach i zaaplikowanym leczeniu wylądowałem na 2 tyg w szpitalu na hospitalizacji. Doktorze lecz się sam.

Byłem na gastroskopii. To moja 5 gastroskopia w życiu, u różnych lekarzy ale z czymś takim się spotkałem pierwszy raz. Lekarz brutalny, pchał ta rurę aż mi ustnik wypadał, a zaznaczam, że nie mam jakichś specjalnych problemów z tym badaniem. Przy wejściu dostałem ochrzan "po co przyszedłem". Wizyta była prywatna, ale miałem skierowanie od chirurga ze szpitala w którym on pracuje. Po badaniu miałem poczekać na zewnątrz i pielęgniarka wyniosła mi opis na kartce. Dopiero jak się spytałem, i zrobiłem aferę, że jak tak bez rozmowy z lekarzem po zabiegu, z łaska mnie zaprosił i praktycznie nic nie wytłumaczył oprócz przeczytania tego co było i radź sobie dalej sam. A wizyta przypominam prywatna. Jeden z gorszych lekarzy z jakimi miałem kontakt.

Lekarz godny polecenia .Byłem u pana doktora na kolonoskopi. Badanie nie było takie straszne jak myślałem. Pełen profesjonalizm

Lekarz godny polecenia

Chciałbym odradzić wszystkim dr n. med. Hieronima Siwczyńskiego. Zgodzę się, pan doktor chyba nie zna słowa empatia. Na pana doktora trzeba było troszkę poczekać bo się spóźnił. Doktor próbował mnie ośmieszyć wśród personelu – najpierw podczas rejestracji, później podczas badania. Gastroskopia jest bolesnym badaniem i to nie jest wina lekarza, jednak jego komentarze podczas wykonywanego badania były niemiłe. Badanie dało się przeżyć tylko dzięki pani asystent, która mówiła mi co mam robić aby mniej bolało (nawet pielęgniarz okazał się bardziej empatyczny od doktora). Po badaniu doktor usiadł przed komputerem i zaczął wypisywać opis badania, nic mi nie wyjaśniając. Wydawałoby się, że lekarz wykonuje swoją pracę zgodnie ze swym powołaniem – ale to chyba swoista naiwność. Proszę nie oceniać mnie jako hejtera, czy osobę zacietrzewioną - chce tylko opisać faktyczny stan rzeczy i me niemiłe rozczarowanie. Mam nadzieję, że nikt już nie zostanie tak potraktowany przez tego doktora.

chcesz nie wiedzieć, co Tobie dolega - idź do Hieronima

chcesz nie wiedzieć, co Tobie dolega - idź do Hieronima

Badanie gastroskopii i koloqnoskopii pryeprowadził sprawnie i bezboleśnie. Uprzejmy

Byłam u niego jako gastrologa z objawami notorycznej zgagi- dr określił to jako refluks i zapisał leki. Po 2 tygodniach jestem zdrowa!! A męczyłam się 2 lata!!! Profesjonalista i fachowiec!

Profesjonalista i fachowiec!