Lekarze Drawsko Pomorskie

Psychiatra

przychodnia
obroncuw westerplate
75-500 Drawsko Pomorskie

Jeśli ktokolwiek zastanawia się na pójściem do dr. Eligiusza Stamirowskiego to nie ma powodów do obaw.Doktor niesamowicie kompetentny,uprzejmy,dokładny.Kompleksowo podchodzi do problemu pacjenta.Na samym początku wzbudził moje zaufanie i poświęcił mi bardzo dużo czasu.Jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora.
Opinia dodana przez: Justina322

lekarz Wiktor Bogucki

78-500 Drawsko Pomorskie

Polecam Lekarz przeprowadza dokładny wywiad i w razie konieczności wystawia skierowania na badania

lekarz Wahab Al Kwaik

ulica Mickiewicza Adama 4/14
78-500 Drawsko Pomorskie

Miałem wyrywanego zęba same korzenie znieczulenie i po kłopocie nic nie bolało bardzo miły lekarz godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: Mateusz

lek. dent. Karina Jankowiak-Szkwarek

78-500 Drawsko Pomorskie

Z całego serca polecam, profesjonalna obsługa, super sprzęt i bardzo fajny charakter. Choć wydawało się że będzie boleśnie, to nie bolało prawie nic
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Wojciech Biegalski

Internista, Kardiolog

78-500 Drawsko Pomorskie

Dr. Biegalski, bardzo sympatyczny, o milym podejsciu, bardzo kompetentny, naprawde Super Doktor. Dziekuje Panie Doktorze za pomoc przy moim bardzo chorym sercu. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: wieslawa

lekarz Szymon Kozielec

ulica Kupiecka 12
78-500 Drawsko Pomorskie

Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona z usług stomatologicznych przez Pana Szymona. Pan doktor jest bardzo uprzejmy, rzetelny i cierpliwy. Polecam
Opinia dodana przez: Daria

dr Krzysztof Przybtł

Ortopeda, Traumatolog

Ośrodek Dializ nr 44 w Drawsku Pomorskim
Chrobrego 4
78-500 Drawsko Pomorskie

Jest wspaniałym kompetentnym ortopedą.Każdemu pac jentowi życzyłabym takiej opieki lekarskiej
Opinia dodana przez: gizmar

lekarz Izabela Kulec-Kaczmarska

Laryngolog

Gabinet otolaryngologiczny - choroby gardła, nosa, uszu, krtani
Poznańska 1b
78-500 Drawsko Pomorskie

Naprawdę polecam jestem zadowolona z podejścia i praktyki pani doktor. Leczy moje dzieci jestem pod wrażeniem podejścia.

lekarz Małgorzata Kopiś-Wiska

PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA
UL.11-GO PUŁKU PIECHOTY 44
78-500 Drawsko Pomorskie

Zostałem przyjęty z nagłym bólem zęba. Wizyta przebiegła bezboleśnie, sprawnie i w miłej atmosferze, jestem bardzo zadowolony z usługi! Pani Małgorzata udzieliła mi profesjonalnej pomocy oraz wyczerpującej porady co do dalszego leczenia zęba. Polecam w 100%!
Opinia dodana przez: Daniel

lek. dent. Monika Bogusz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Mickiewicza Adama 4/14
78-500 Drawsko Pomorskie

Ta pani wcale nie jest aż taka dobra jak ją wyświęcają . Jak można pomylić zatokę zębową z nosową . NIE POLECAM .
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Grzegorz Baumert

78-500 Drawsko Pomorskie

Szok !!! Tak moge nazwać swój pierwszy kontakt z tym lekarzem.Miało to miejsce w Izbie przyjęć Szpitala w Drawsku.Potrzebowałem natychmiasowej pomocy dla mojego 1.5 rocznego synka,który ma uczulenie na antybiotyki ( puchnie cały).Czas oczekiwania na lekarza ok 15 minut (tyle potrzebował żeby zejść do Izby przyjęć) i wtedy się zaczęło-wogóle nie interesował się dzieckiem tylko powtarzał " ja nie chcem z panem rozmawiać" , "nie ma pan prawa tu przychodzić" ...

lekarz Janina Andrykowska

Drawsko Pomorskie

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, zawsze zleca badania, kieruje do specjalisty, przepisuje szeroki zakres badań . Dba o pacjentów, sama dzwoni i dopytuje o poprawę, przeprowadza wizytę kontrolną po chorobie u dzieci. To jedna z niewielu dziś lekarek z prawdziwego powołania. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Aleks

lekarz Grzegorz Fara

78-500 Drawsko Pomorskie

Serdecznie nie polecam, zwłaszcza tym osobom, którzy martwią się o zdrowie swoich starszych rodziców. Pan Grzegorz, bo po ostatnim incydencie ciężko nazwać mi go lekarzem, jest osobą z takim zestawem cech, który nie powinien mieć miejsca w zawodzie lekarza. Jest to osoba egocentryczna, zależy jej przede wszystkim na zysku, a nie na dobru pacjenta.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Kamila Leszner

78-500 Drawsko Pomorskie

Pani doktor to wspaniały lekarz ma zawsze czas dla pacjenta zawszę uśmiechnięta i pogodna wszystko wytłumaczy i odpowie na wszystkie pytania poprostu anioł aby więcej było takich lekarzy jak ona

lekarz Przemysław Leyko

78-500 Drawsko Pomorskie

Kompetentny lekarz. Zna się na tym co robi. Kosmetyczka wypełniła mi usta. Grudki, nierówności. Byłam w kilku gabinetach, dopiero doktor wypełnił usta jak trzeba. Ten gabinet bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Agata Bachanek

Dermatolog

Drawsko Pomorskie

Nie polecam tej Pani Oczywiście ze zgadzam się z powyższymi opiniami Pani doktor sprawdzając mój stan skory stała ode mnie półtorej metra i patrzyła co mi jest, po czym przepisała leki które masakrycznie pogorszyły sytuacje z moja skórą ... Na koniec pani do mnie powiedziała „ leki mogą pomoc lub nie , w razie czego zapraszam za 2 tygodnie „ Naprawdę odradzam tego dermatologa, lepiej wydac pieniądze i pojechać do ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Krzysztof Wojtkiewicz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Prodental
ul. Piłsudskiego 21
78-500 Drawsko Pomorskie

Pan Krzysztof jest fachowcem to fakt. Wg mnie dobrym, zna się na rzeczy. Ale przede wszystkim jest zadufany w sobie, co go dyskwalifikuje w zaufaniu, ponieważ wg niego wszystko jest do zrobienia. Cenowo, ciężkie powiedzieć, wg mnie umiarkowanie. Chodziłem do niego na wizyty ale stwierdziłem, że trochę zbyt mocno kozaczy. Zmieniłem dentystę.

lekarz Marta Bogusławska-Skowronek

78-500 Drawsko Pomorskie

Nie polecam Pani doktor zdiagnozowała u mnie zapalenie osierdzia praktycznie od razu po przyłożeniu USG do klatki piersiowej Nie zapytała na co choruje,czy biorę jakieś leki,jakie mam objawy i jak długo Wypisała leki i kazała wrócić za rok Miałam wrażenie że pani doktor chce jak najszybciej pozbyć się mnie z gabinetu...

Krzysztof Jankowiak

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" Sp. z o.o.
78-500 Drawsko Pomorskie

Gorszego Buca , to nie znam. Człowieku ustąp ze stanowiska bo i tak nie ma z ciebie pożytku. Nie pozdrawiam...
Opinia dodana przez: Przemek

lekarz Bartłomiej Baumert

78-500 Drawsko Pomorskie

Najgorszy lekarz w Drawsku. Pomylił zawody. On nie leczy tylko wykańcza ludzi. Placówka powinna zatrudnić nowych lekarzy którzy nie pomylili się z zawodem.
Opinia dodana przez: Kasia