Filtruj specjalizacje

Homeopata Łódź

Łódź

Pani Ania leczy moją rodzinę już od 10 lat. Zaczęło się od leczenia córki w rezultacie czego na własne oczy przekonaliśmy się do skuteczności homeopatii.Pani doktor dokładnie przeprowadza wywiad, pyta o najdrobniejsze szczegóły (trzeba przeznaczyć trochę czasu na wizytę), bardzo często fakty które dla nas nie grają roli okazują się być bardzo istotne. Jest bardzo uprzejma, cierpliwa,chętnie odpowiada na pytania, tłumacząc dalsze postępowanie. Poleciłam jej terapię wielu znajomym, którzy teraz chętnie się leczą "bez użycia chemii".

Kopernika 62 (Reuma-Med)
90-553 Łódź

Jak najbardziej kompetentny specjalista. Pomógł i jest wszystko ok. Polecam

Jak najbardziej kompetentny specjalista. Pomógł i jest wszystko ok. Polecam

Novamed Zdrowie
Nowa 16/18
90-031 Łódź

Sposób pracy Pani dr Gajos powinien być wzorem dla każdego młodego lekarza szczególnie pediatry. Przede wszystkim Pani dr leczy przyczyny choroby a nie same objawy. Jest uśmiechnięta, widać że to lekarz z powołania. Zawsze znajduje czas na dokładną ocenę dziecka niezależnie od przyczyny wizyty. Polecam.

Opinia dodana przez: Anna

Łódź

Leczymy nasza corke dopiero od kilku miesięcy ale już widać ogromną poprawę. Pani doktor to bardzo mądra kobieta a jej wskazówki są nieocenione. Pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: b.

Instytut Energomedica
ul. G. Zapolskiej 25
Łódź

Po kilku latach innego leczenia wybraliśmy się na pierwszą wizyte. Pani dr jest specyficzna, ale to wynika z faktu że ma duże doświadczenie i wiedzę w temacie. Słucha pacjentów, ale też zmusza do samo zastanowienia się. To wymagający lekarz, ale nie cudotwórca. Lekarz dla cierpliwych i myślących osób. I jeszcze w cenie psycholog. My leczymy dzieci,ale sami też zaczniemy. Tani koszt, w porównaniu do lekarza alopatycznego i zero koszty leków. Polecam.

Opinia dodana przez: Niesia

poradnia
Sporna 71/73
91-738 Łódź

Super lekarz, wie co robi trzeba mu jednak zaufać. Bardzo polecam, pomógł mojemu dziecki , oraz mnie. Nigdy mu tego nie zapomnę

"Bio-Medicus"
Gdańska 23