Homeopata

Homeopata Iława lek. med. Waldemar Pawłowski

Gabinet Medycyny Naturalnej BIONET
Długa 7
14-200 Iława

Trafiłam do Pana Doktora poprzez artykuł ze strony. Jak usłyszałam, że moje dolegliwości mogą oznaczać boreliozę, to aż mi się płakać chciało. Całe szczęście, że istnieją tacy lekarze jak Doktor Pawłowski!! Nie mogłam trafić na lepszego !!

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Homeopata Warszawa dr n. med. Jacek Czelej

Gabinet Lekarski
ul. Dickensa 7 m 83

UWAGA na p. dr Czeleja! Trzymajcie się od niego z daleka, gdyż jego opinie medyczne mogą wyrządzić olbrzymią krzywdę! Tym bardziej jest to człowiek niebezpieczny, iż swoją osobą wzbudza zaufanie (nienaganna prezencja, tytuł doktora nauk medycznych, komunikatywność).
Krótka historia mojego doświadczenia z tym człowiekiem:

Krótka historia mojego doświadczenia z tym człowiekiem:
Moja 6-letnia wówczas córka zaczęła mieć problemy z oddychaniem. W nocy pojawiały się bezdechy - tzn. przez długą chwilę nie mogła złapać powietrza. Byłem z tym problemem u 2 lekarzy. Jeden z nich zaproponował natychmiastową operację: usunięcie 3-go migdałka i podcięcie 2 pozostałych. Pan Czelej zaproponował coś zupełnie innego. Według niego bezdechy nie stanowiły wielkiego zagrożenia i był absolutnie przeciwny operacji. Zamiast niej zaproponował drogie leczenie homeopatyczne.
Mając 2 sprzeczne opinie zacząłem szukać pomocy w instytutach zdrowia - zwłaszcza w krajach Europy Zachodniej i USA. Opinie tam były jednoznaczne: konieczna jest natychmiastowa adenoidektomia i tonsilektomia, gdyż bezdechy są NIEZWYKLE niebezpieczne i mogą prowadzić do: niedotlenienia mózgu, zaburzeń pracy serca, ataków serca, utraty słuchu, olbrzymich problemów z koncentracją i zapamiętywaniem, nadciśnienia tętniczego krwi, upośledzenia rozwoju fizycznego i intelektualnego.
Zdecydowałem się natychmiast na operację w prywatnej klinice. I była to doskonała decyzja. W ciągu prawie 3 lat, jakie upłynęły od operacji, dziecko prawie wcale nie choruje (wcześniej infekcje zdarzały się co 2-4 tygodnie!), jest żywsze, bardzo dobrze się uczy i rozwija.
Tymczasem homeopatia, to swego rodzaju szarlatanizm. Ilość substancji leczniczych w lekach homeopatycznych nie pozwala na uzyskanie jakichkolwiek efektów medycznych. Można uznać, iż (nieliczne) przypadki wyleczenia przy stosowaniu leków homeopatycznych to wyłącznie efekt placebo (pacjent wierzy, iż lek mu pomoże - tymczasem podawana pigułka może być np. zwykłym cukierkiem).
Najgorsze jest jednak to, że p. dr Czelej widząc, jak poważna jest sytuacja - gdzie z radykalną pomocą nie można było zwlekać ani chwili - opowiadał bajki, iż operacja nie jest konieczna i proponował zastosowanie leczenia z pogranicza medycyny i znachorstwa!!!
Ostrzegam zatem mocno - jeśli już zdecydujecie się na wizytę u doktora Czeleja, skonsultujcie się z 2 innymi lekarzami, aby mieć pewność, iż nie wyrządzicie szkody sobie lub swemu dziecku. Najlepiej jednak trzymajcie się od niego po prostu z daleka!

Jastrzębie-Zdrój

Pani doktor to lekarz z powołania,jednak przede wszystkim jest dobrym człowiekiem,który wsłuchuje się w pacjenta,tłumaczy i przede wszystkim poświeca swój czas i uwagę na dokładną diagnostykę.To lekarz,który współpracuje z dzieckiem w duchu porozumienia bez przemocy.Dla P.doktor dziecko jest człowiekiem, anie przedmiotem badań.Polecam!!!

Opinia dodana przez: Kasia

Dietla 19/3

Przez 25 lat leczyłam się u 'zwykłych' lekarzy. Doprowadziło mnie to do drugiej grupy inwalidzkiej na nieuleczalną chorobę i wtedy przyjaciele zawieźli mnie do doktora Świerczka (sama tego nie byłam w stanie zrobić). Dziś, po latach, dzięki niesamowitej intuicji, ogromnemu sercu doktora Świerczka, jego pokorze, pasji i niewzruszonej wierze w dobro, jestem osobą wyleczoną kolejno z rozmaitych dolegliwości. Teraz kontynuując leczenie czekam wraz z doktorem na ten moment gdy będę całkowicie wyleczona z 'nieuleczalnej' choroby. To będzie już niedługo ponieważ idę dużymi krokami. Dziękuję Panie Doktorze!

Prywatny Gabinet Lekarski ,,Bioinform,,
Małachowskiego 6/12
09-400 Płock

Kapitalny lekarz , moja córka ma 19 lat i od 8 roku zycia dzięki niemu nie jest faszerowana antybiotykami , szczerze polecam .

Opinia dodana przez: Jerzy

Gabinet Homeopatyczny
Makowskiego 5
62-510 Konin

Pani doktor Kotwas to wspaniała osoba, która nam niezmiernie pomogła. Leczyłam dziecko przez 6 lat na alergie wziewną lub zapalenie oskrzeli - w zależności co akurat poprzedniemu lekarzowi przyszło do głowy. Dziecko było na tzw. wziewach lub antybiotyku - na okrągło. Kiedy trafiliśmy do Pani doktor Kotwas zaczęłam widzieć szansę na poprawę, od tamtej pory mój syn nie przyjmuje żadnych sterydów a już proponowano nam dysk, który syn miał nosić ze sobą na wypadek ataku astmy. Ataki astmy ustały. To był stopniowy proces, z każdym rokiem przechodził łagodniej te newralgiczne miesiące. Córce od 5 lat nie podałam żadnego antybiotyku i bardzo się cieszę. Pani doktor jest bardzo lubiana przez moje dzieci, chętnie z nią rozmawiają, w gabinecie czują się pewnie bo wiedzą, że mogą liczyć na przychylność. Ja również leczę się u Pani doktor i pamiętam atak grypy przed samymi świętami Bożego Narodzenia gdy Pani doktor na do widzenia powiedziała mi, że jeżeli będzie się coś działo proszę się ze mną kontaktować SMSem (a Pani doktor zawsze odpowiada na smsy). Mam poczucie bezpieczeństwa bo wiem, że ma prawdziwego lekarza rodzinnego.

SZPZLO Warszawa Bemowo
ul. Czumy

Polecam.Słuchajcie byłam u P. Ewy ponad 2 miesiące temu bo już nie mogłam sobie poradzić z ciągłymi infekcjami dróg moczowych .Koszmar ten trwał ponad rok i mimo brania różnych antybiotyków ciagle coś było nie tak. Pani Ewa dała mi 1 dosłownie 1 małą kulkę i kazała wziąć pod język.A ta kuleczka dokonała cudu.Przeszło i dalej nic nie wraca.Sama w to nie wierzę jeszcze bo zbyt pięknie to wygląda ale czekam już tyle i nie boli .Takie leczenie to fantazja.

Opinia dodana przez: agata

Przychodnia Specjalistyczna
Mickiewicza 5
38-200 Jasło

dobra lekarka :) bardzo lubię do niej chodzić, miła uprzejma i wgl :)

dobra lekarka :) bardzo lubię do niej chodzić, miła uprzejma i wgl :)

Katarzyna Paczek

Medycyna estetyczna, Lekarz rehabilitacji ruchowej

Centrum Holymed

Po długim zastanawianiu się wreszcie zdecydowałam się na botoks czoła i kurzych łapek. Doktor mi wszystko wyjaśniła, powiedziała jaki będzie efekt i ile się utrzyma wygładzenie zmarszczek. Dzisiaj nie wyobrażam sobie mojej twarzy bez botoksu, a znajomi wreszcie mówią, że się uśmiecham i nie jestem już taka naburmuszona!!! Nigdy nie byłam, to te zmarszczki nadawały mi taki wygląd. SUPER LEKARZ! Dziękuje za opiekę.

Opinia dodana przez: Małgorzata

48-314 Strobice

Lekarz, który leczy profesjonalnie widząc człowieka w każdym chorym to jest niesamowite . Człowiek po wizycie wychodzi zszokowany , że są jeszcze tak wspaniali lekarze. Życzę wszystkiego dobrego.