Homeopata Szczecin

Krzemienna 42b
Szczecin

witam zaintesowanych pacjentow_ dr Matuszczak jest bardzo konkretnym, rzeczowym lekarzem. patrzy na pacjenta kompleksowo- laczy wiele faktow, zwraca sie do rodzicow jak czlowiek, tlumaczy wyjasnia a takze doradza w wielu sprawach rodzinnych pacjenta. polecam!!

lekarz Andrzej Szaniawski

Irydolog, Homeopata

Chełmońskiego 8
71-343 Szczecin

Jestem klientem doktora od bardzo dawna ! Od samego początku bardzo dobrze się nam współpracuje . Doktor nigdy mnie nie zawiódł ,a w przypadkach chorób wirusowych np. Grypa,angina bardzo szybko doprowadza mnie do pełni sił . Serdecznie polecam !

lekarz Leszek Podzierski

Irydolog, Homeopata

Sabały 28
71-141 Szczecin

Polecam pana doktora na choroby dróg oddechowych i stany zapalne. Poświęca dużo czasu na pacjenta i dobiera kilka leków homeopatycznych

Opinia dodana przez: Marcin

Kręta 32