Homeopata Wrocław

Centrum Medyczne Wejherowska
ul. Wejcherowska 28, budynek 4
54-239 Wrocław

Po kilku latach innego leczenia wybraliśmy się na pierwszą wizyte. Pani dr jest specyficzna, ale to wynika z faktu że ma duże doświadczenie i wiedzę w temacie. Słucha pacjentów, ale też zmusza do samo zastanowienia się. To wymagający lekarz, ale nie cudotwórca. Lekarz dla cierpliwych i myślących osób. I jeszcze w cenie psycholog. My leczymy dzieci,ale sami też zaczniemy. Tani koszt, w porównaniu do lekarza alopatycznego i zero koszty leków. Polecam.

Opinia dodana przez: Niesia

lekarz Lena Szwarc-Kaleta

Homeopata, Pediatra

Moniuszki 4
51-610 Wrocław

Pani doktor bardzo kompetentna, bardzo dokładnie bada dziecko, diagnoza zawsze trafna.
Wyleczyła dziecko z zapalenia płuc obyło się bez szpitala. Naprawdę polecam. Warto się skonsultować jeśli dziecko często choruję a pediatra w przychodni sobie nie radzi. Polecam

Stanisława Małachowskiego 11
50-084 Wrocław