dr n. med. Honorata Mitroszewska

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda, Chirurg dziecięcy

Niestety mam podobne zdanie, odnośnie Pani dr. Stwierdziła, że nasze 14-to miesięczne dziecko ma mocno skoślawione stopy i może jeszcze przez rok samodzielnie nie chodzić, gdyż nastąpił zanik mięśni (wtedy poruszało się tylko przy mebelkach). Aby nie pogłębiać wady zaleciła , aby nie chodziło, nie raczkowało, tylko poruszało się na odpychanym samochodzie (gdyby nie chciało to na początku zaproponowała przywiązać do pojazdu). Dodatkowo natychmiast mieliśmy zakupić buty zdrowotne-tyle , że wg Pani dr w PL nie ma takich!(pozostaje tylko siedzieć i płakać?!). Wg Pani dr za taki stan rzeczy odpowiada ...

Aby nie pogłębiać wady zaleciła , aby nie chodziło, nie raczkowało, tylko poruszało się na odpychanym samochodzie (gdyby nie chciało to na początku zaproponowała przywiązać do pojazdu). Dodatkowo natychmiast mieliśmy zakupić buty zdrowotne-tyle , że wg Pani dr w PL nie ma takich!(pozostaje tylko siedzieć i płakać?!). Wg Pani dr za taki stan rzeczy odpowiada "wychowanie na brzuchu"-synek tak śpi.Zaleciła podkładać na noc wielką poduszkę pod głowę.Zwłaszcza, że od spania na brzuchu wg niej miał nieprawidłowo wydłużoną czaszkę.
Dodatkowo ciągle podkreślała, że obecnie pediatrzy zalecają same bzdury i że zmiana ustroju w PL wprowadziła złe nawyki z zachodu.
Byliśmy z mężem załamani. Po konsultacji z innym ortopedą, okazało się , że skoślawienie nie jest takie straszne i wystarczą tylko ćwiczenia!A czaszka - jest pięknie ukształtowana! Ponadto dziecko miało sobie raczkować , chodzić, spać na brzuszku i nie wsiadać na żaden samochodzik.
ODRADZAM

Nie polecam!!!! Nigdy więcej do niej nie pójdę!!!!!

Nie polecam!!!! Nigdy więcej do niej nie pójdę!!!!!

Pani dr wyleczyła mojego syna, w sytuacji gdy inni lekarze zgodnie twierdzili, że syn do końca życia będzie kaleką. Świetny lekarz, godny polecenia

znakomity lekarz z wieloletnią praktyką kliniczną

znakomity lekarz z wieloletnią praktyką kliniczną

Dr med nie jest żadnym nieukiem ,lecz prawdziwym solidnym wnikliwym lekarzem ,nikomu nie przynosi szkody. Doskonale wyleczyła zachowawczo mojego wnuczka z badrzo ciężkiego zwichnięcia stawu biodrowego z duzym przemieszczeniem,którego inni lekarze kwalifikowali do operacyjnego leczenia ze skróceniem nogi.Obecnie pokazując zdjęcie rtg przed leczeniem i po leczeniu lekarze dziwią się, jak to mozliwe jest wyleczyć tak całkowicie biodrko

PANI WPRAWDZIE BYŁA MIŁA, ALE WG. MNIE ZUPEŁNIE NIE KOMPETENTNA. NASTRASZYŁA MNIE I MOJEGO MĘŻA,ŻE Z NASZĄ 7 MIESIĘCZNĄ CÓRECZKĄ JEST BARDZO ŹLE I ŻE MAŁA CIERPI NA MARTWICĘ GŁOWY KOŚCI UDOWEJ. STWIERDZIŁA, ŻE ZARASTA SIĘ JEJ BARDZO CIEMIĄCZKO (CO ZUPEŁNIE NIE BYŁO PRAWDĄ, SKONSULTOWAŁAM Z INNYMI LEKARZAMI)KAZAŁA NAM ODSTAWIĆ WIT. D3 I STOSOWAĆ DZIWNE URZĄDZENIE ELEKTRYCZNE. PRZERAZIŁ MNIE SAM JEGO WYGLĄD( SPRAWIAŁ WRAŻENIE URZĄDZENIA ZROBIONEGO W DOMU A NIE SPRZĘTU MEDYCZNEGO). URZĄDZENIE PODOBNO MIAŁO WPŁYNĄĆ NA UWAPNIENIE SIĘ TEJ GŁOWY KOŚCI UDOWEJ.POZA TYM DIAGNOZA NIE ZOSTAŁA WPISANE W KSIĄŻECZKĘ DZIECKA, NIE DOSTALIŚMY ŻADNEGO RACHUNKU, GENERALNIE GDYBY COŚ SIĘ STAŁO NASZEMU DZIECKU NIE MIĘLIBYŚMY ŻADNEGO DOWODU NA BŁĄD W SZTUCE LEKARSKIEJ. DZIĘKI BOGU NIE ZACZĘŁAM GO STOSOWAĆ TYLKO SKONSULTOWAŁAM SIĘ Z INNYMI SPECJALISTAMI. OKAZAŁO SIĘ, ŻE CÓRECZKA JEST ZUPEŁNIE ZDROWA, WSZYSTKO BYŁO ZGODNE Z NORMAMI ROZWOJOWYMI DZIECKA. NAWET BOJĘ SIĘ POMYŚLEĆ CO MOGŁOBY SIĘ STAĆ MOJEJ CÓRECZCE GDYBYM ZAUFAŁA TEJ PANI,TAKIE JEST MOJE ODCZUCIE, DLATEGO SERDECZNIE ODRADZAM.