Filtruj terminy

Hsg Badanie Droznosci Jajowodow

Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

wizyta już od 60
Jak dla mnie pani doktor Górecka jest przykładem lekarza z powołania! Pani Doktor wykonywała mi badanie USG II trymestru, gdzie ciąża nie rozwija się prawidłowo. Więc zrobiła to z wielką dokładnością, wyczuciem i delikatnością. Jasno opisała wyniki. Bardzo się przejęła moją sytuacją i zdrowiem Maleństwa. Zaleciła dalsze leczenie Dzieciątka u specjalistów. Z całego serca polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Magdalena
Kraków Ginekolog położnik lek. med. Anna Horbaczewska

lek. med. Anna Horbaczewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

wizyta już od 60
Moja ciąża była zagrożona. Kilku lekarzy mówiło, że najdłużej doniosę ciążę do 7 miesiąca..Byłam przerażona tą “wróżbą”. Szukałam wciąż kogoś, kto powie co innego, ale kolejka lekarzy, którzy wróżyli tą złą wersję była baaaardzo długa. W każdym razie w końcu się udało :). Trafiłam do Pani Ani i ona jako pierwsza powiedziała “Damy radę do 9!”. I jak powiedziala - tak zrobila. Dalysmy radę :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Joanna Borzęcka - Klec

Opinia dodana przez: daria
 Ginekolog onkolog dr n. med. Wojciech Kolawa

dr n. med. Wojciech Kolawa

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Doktor Kolawa to prawdziwy lekarz z powołania. Jest znakomitym specjalistą, profesjonalistą, a dodatkowo bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem. Potrafi rozmawiać z pacjentkami na każdy temat, odpowie na wszystkie pytania. Zawsze poświęci swojej pacjentce tyle czasu ile potrzeba, nigdy nie pośpiesza i nie patrzy na zegarek. Jest bardzo delikatny i taktowny, a przy tym ma niesamowite poczucie humoru, tak więc rozmowa z nim (nawet na trudne tematy) to czysta przyjemność. Dla ...
Opinia dodana przez: Liliana
Warszawa Radiolog dr Michał Ciebiera

dr Michał Ciebiera

Radiolog, Ginekolog

Centrum Medyczne Unicare
PRYMASA AUGUSTA HLONDA 2/U8

wizyta już od 150
Wspaniały lekarz. Wykonuje wszystkie ważne badania. Świetnie prowadzi ciążę. Naprawdę polecam. Dobrze wszystko objaśnia na usg i odpowiada na pytania. Sam z siebie udziela informacji. Jako jego pacjentka czuje się zaopiekowana i naprawde spokojna. Wizyty sympatyczne. Nigdy nie czuć jakiegoś złego podejścia zmęczenia czy pośpiechu. Można mu zaufać. Niedługo poród :)
Opinia dodana przez: Karina
 Ginekolog onkolog dr n. med. Wojciech Pabian

dr n. med. Wojciech Pabian

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Trafiliśmy do doktora z marzeniem posiadania dziecka. Zastosowaliśmy terapię hormonalną i poskutkowało to ślicznym i zdrowym maluszkiem, który ma dzisiaj 1 miesiąc. Z okazji pierwszego miesiąca przyszłam dodać pozytywną opinię :)
Opinia dodana przez: Weronika