Hsg Badanie Droznosci Jajowodow

Wolny termin: 26 Cze o 18:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Iwona Gawron

lek. med. Iwona Gawron

31-559 Grzegórzki, Kraków

Przy porodzie potrafi wykazać się prawdziwym opanowaniem, dodaje otuchy i sprawia, że kobieta w tym ciężkim momencie czuje się po prostu bezpiecznie. Miałam ciążę zagrożoną i umierałam ze strachu. Wtedy przyszła Pani Iwona i wszystko się zmieniło. Urodziłam piękne i zdrowe dziecko.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 27 Cze o 15:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

31-559 Grzegórzki, Kraków

Byłam u trzech różnych lekarzy i żaden z nich nie potrafił dopasować mi odpowiednich tabletek. W końcu miałam dość. Zaczęłam szukać ponownie nowego ginekologa. I uwaga, teraz wiem, że już więcej szukać nie muszę ;) Doktor trafiła w 10 za pierwszym razem.

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: 28 Cze o 14:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Anna Horbaczewska

lek. med. Anna Horbaczewska

31-559 Grzegórzki, Kraków

Do niektórych lekarzy po prostu się wraca ;) Do innych przychodzi się raz. Doktor Horbaczewska należy do tych pierwszych :) Chodzę do niej już trzy lata i bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Weronika
USG dzieci Kraków lekarz Joanna Borzęcka - Klec

lekarz Joanna Borzęcka - Klec

USG dzieci, Ginekolog położnik

Opinia dodana przez: daria
Ginekolog położnik  dr n. med. Wojciech Kolawa

dr n. med. Wojciech Kolawa

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Pan doktor jest wspaniałym, mądrym i doświadczonym lekarzem. Polecam go serdecznie z całego serca każdej kobiecie. Pan doktor skierował mnie na wszystkie potrzebne badania, postawił skuteczną diagnozę, a następnie wyleczył. Prawdziwy specjalista z ogromną wiedzą :)

Opinia dodana przez: Beata
Ginekolog położnik  dr n. med. Wojciech Pabian

dr n. med. Wojciech Pabian

Ginekolog położnik, Ginekolog

Trafiliśmy do doktora z marzeniem posiadania dziecka. Zastosowaliśmy terapię hormonalną i poskutkowało to ślicznym i zdrowym maluszkiem, który ma dzisiaj 1 miesiąc. Z okazji pierwszego miesiąca przyszłam dodać pozytywną opinię :)

Opinia dodana przez: Weronika
Ginekolog położnik Warszawa dr Michał Ciebiera

dr Michał Ciebiera

Centrum Medyczne Unicare
PRYMASA AUGUSTA HLONDA 2/U8

Wspaniały lekarz. Wykonuje wszystkie ważne badania. Świetnie prowadzi ciążę. Naprawdę polecam. Dobrze wszystko objaśnia na usg i odpowiada na pytania. Sam z siebie udziela informacji. Jako jego pacjentka czuje się zaopiekowana i naprawde spokojna. Wizyty sympatyczne. Nigdy nie czuć jakiegoś złego podejścia zmęczenia czy pośpiechu. Można mu zaufać. Niedługo poród :)

Opinia dodana przez: Karina