lekarz Hubert Bochyński

kolanka bardzo sympatyczny lekarz dokładny, kompetentny, godny polecenia, mimo że byłam bardzo zdenerwowana chyba to Pan doktor wyczuł i dał mi swój numer telefonu aby w razie pytań dzwonić. Na drugi dzień dostałam już SMS z ustalonym terminem zabiegu. Polecam Pana doktora

kolanka

Wspanialy lekarz,dobry fachowiec,uprzejmy w stosunku do pacjenta.Bardzo dziekuje za poswiecony czas .Polecam pana dr Huberta z calego serca.

Szanowny Panie dr, w tych trudnych warunkach pandemicznych, serdecznie dziękuje za kompleksowe badanie, leczenie, za kontakt telefoniczny, sms-owy. Jest Pan wyjątkowy w poważnym traktowaniu pacjenta. Dziękuje także paniom rejestratorkom za cierpliwość, uprzejmość. Zyczę Państwu i sobie dużo zdrowia. Moc pozdrowień. Pacjentka Elżbieta. 25 wrzesień 2020.

Szanowny Panie dr, w tych trudnych warunkach pandemicznych, serdecznie dziękuje
w poważnym traktowaniu pacjenta.
Dziękuje także paniom rejestratorkom za cierpliwość, uprzejmość.
Zyczę Państwu i sobie dużo zdrowia.
Moc pozdrowień. Pacjentka Elżbieta.
25 wrzesień 2020.

Pragnę podziękować Panu dr Hubertowi Bochyńskiemu za, dynamiczne, konkretne, decyzyjne przyjęcie mnie w poradni przy szpitalnej w Poznaniu ul. Polnej 33. Zważywszy na moją dużą odległość 144 km od miejsca zamieszkania, jak i również od obostrzeń epidemicznych, działanie względem logistycznym było wspaniałe !!! I tak kolejno: mierzenie temperatury ciała w namiocie. Badanie lekarskie - (cytologia) Pobranie krwi w laboratorium. Badanie densytometryczne. Osiągnełam doskonały limit czasowy, do podróży powrotnej do domu. Dziękuje bardzo za empatie, wszystkim pracownikom służby medycznej, z wymienionej placówki, łącznie z Paniami w rejestracji. Wdzięczna pacjentka Lipiec 2020 ...

Zważywszy na moją dużą odległość 144 km od miejsca zamieszkania, jak i również
od obostrzeń epidemicznych, działanie względem logistycznym było wspaniałe !!!
I tak kolejno: mierzenie temperatury ciała w namiocie.
Badanie lekarskie - (cytologia)
Pobranie krwi w laboratorium.
Badanie densytometryczne.
Osiągnełam doskonały limit czasowy, do podróży powrotnej do domu.
placówki, łącznie z Paniami w rejestracji.
Wdzięczna pacjentka
Lipiec 2020 r,

Wspaniały lekarz i dobry człowiek . Wiedzac , ze to On prowadzi moja ciaze jestem spkojna i czuje sie bezpiecznie

Po dzisiejszej wizycie u Pana Huberta z calym sercem mogę powiedziec ze po prostu urodził sie do tego zawodu.jest dokładny.wsZystko dokładnie wyjaśni .nie spieszy sie.i postawił diagnozę,leczenie.Oby więcej takich lekarzy jak Pan Hubert.Polecam!!!

Wspaniały lekarz. Do Pana doktora trafiłam pół roku temu i przez ten czas zostałam zdiagnozowana i zostało podjęte leczenie. Pan doktor Bochyński jest bardzo konkretny a do tego przesympatyczny. Pana Bochyńskiego cechuje niesamowicie "ludzkie" podejście do pacjenta (ja jako pacjentka nie czułam się nigdy źle podczas wizyty). Bardzo polecam Pana doktora Huberta Bochyńskiego. Marta K.

Idealny, najlepszy ginekolog u którego kiedykolwiek byłam. Moim zdaniem lekarz z powołania. Nie zostawi pacjentki bez pomocy, jestem tego przykładem. Wszystko dokładnie tłumaczy, jest konkretny i nie owija w bawełnę a każda pacjentka wychodzi z uśmiechem. POLECAM

Bardzo fajny potrafi rozładować napiętą atmosferę związaną z wizytą doradzi skieruje gdzie trzeba Polecam