dr n. med. Hubert Bołdys

Gastrolog

Kompetentny przeprowadzał u mnie Endoskopowa cholangiopankreatografia wsteczna wysokiej klasy Specjalista !!!

niedouczony idiota. do tego rzadki cham. lepiej się od takich trzymać z daleka. ktoś taki nie powinien pracować z ludźmi.

Niemiły, opryskliwy trakujący pacjentów jak gorszych od siebie ale dobry lekarz. Polecam.

choruje od urodzenia na watrobe mialem zylaki przelyku jestem po operacji usuniecia sledziony PAN DOKTOR BOLDYS URATOWAL MI ZYCIE ZA TO BARDZO DZIEKUJE !!!

Wizyta prywatna opłacana w całości z NFZ. Spokój i pewność działania.Owszem,własny styl,kóry w moim przypadku pomógł a nie zraził i oburzył

Być może pacjenci prywatni są lepiej traktowani .Specyficzny styl bycia pana doktora niestety oznacza to ,że bywa on nieprzyjemny żeby nie powiedzieć ,że chamski

Dobry,godny polecenia lekarz ze specyficznym stylem bycia. Oby każdy był takim profesjonalistą.