lekarz Hubert Costa

Chirurg ogólny

2,2
1,8
2,1

Miałem przyjemność być pacjentem na SOR Legnica i być obsługiwanym przez dr.Huberta Costę.Ponieważ nie jestem lekarzem,nie będę się wypowiadał na temat kompetencji zawodowych niniejszego Pana.Jedna sprawa która mi osobiście się nie spodobała to arogancja w stosunku do pacjenta,jego lekceważenie,brak spokoju w rozmowie z pacjentem objawiające się wręcz krzykiem i unikaniem odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania z jednoczesnym brakiem ewentualnego poinformowania pacjenta o dalszej drodze leczenia.Czyżby Pan doktor cierpiał na ADHD?Sądzę iż Pan doktor ma świadomość faktu iż jego wynagrodzenie jest opłacane z naszych składek i w związku z tym odrobina szacunku i komunikatywności z pacjentem jest wręcz niezbędna.Co na to jego pracodawca?Ewentualną odpowiedz ze strony Szpitala w Legnicy,w którą wątpię proszę kierować na adres ziemiras@wp.pl.

mi chcial upiepszyc palca bo byla otwarta rana, powiedzialem nie i wszystko sie zagoilo, znajomemu spiepszyl operacje przepukliny gdzie pozniej meczyl sie znajmy 3 lata że nawet zakupów nie mógł nieść. pozatym nieuprzejmy, jakby łaske robił albo za karę kazano mu leczyć polaków. ja nie wiem co ciapaty robi na takim stanowisku i to jeszcze tak dlugo. czy ktos sprawdza kwalifikacje cudzoziemcow jak chca nas leczyć?

Tragedia z prostego zabiegu zszycia rany zrobil mi zakazenie ,wewnatrz rany zrobilo sie zapalenie, zrosty do dzisiaj a minely juz 2 lata rwie mnie i piecze w tym miejscu. Arogancki sprawia wrazenie pijanego, obcesowy wrecz chamski. Zdecydowanie nie polecam!!!

Człowiek arogancki i złośliwy. Zero kultury osobistej. Kompetencje na poziomie studenta 1 roku medycyny.

Uratował mi życie jak miałam 2 lata, gdy inni lekarze położyli na mnie "lage". Dzisiaj pracuję w tym samym szpitalu co dr Costa.

nie polecam dla mnie to wyglada na pijanego dziś przyjechał z pogotowiem do mojego taty makabra nie dość że nic nie wiedział nawet pytał jak działają leki które tato bierze to wiek taty oceniał na 42 lata a tato ma 72 w takim razie on chyba ma 10 lat to porażka jak mamy takich lekarzy to o czym tu mówić skandal

Uratował mnie przed operacją - ropoznał chorobę, więc uniknełam niepotrzebnego zabiegu chirurgicznego !

Z mojego punktu widzenia , to jest najgorszy lekarz jakiego znam, a żyję na tym świecie już ponad 50 lat. I co z tego,że ma wykształcenie,i był partyzantem, jak na sam jego widok, jestem już chory. Nie ma wogóle podejścia do pacjenta, ( jest aroganckim gburem. I nic się nie dowiesz od niego, co ci dolega).Tak bardzo psuje opinię Szpitalowi w Legnicy.

Lekarz rodziny od 20 lat. Nigdy nas nie zawiódł.

Lekarz rodziny od 20 lat. Nigdy nas nie zawiódł.

jest najgorszym chirurgiem w legnicy niech wraca do swojeg kraju i tam leczy ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!