Hubert Dmochowski

Jest to lekarz, do którego mam pełne zaufanie. Bardzo dokładnie tłumaczy, co jest możliwe do zrobienia przy danym problemie. Jeżeli jest możliwy wybór zabiegu, to ostateczną decyzję pozostawia pacjentowi. Nigdy nie odmawia udzielenia pomocy. W każdym "nagłym" przypadku znajduje czas, by zlikwidować dany problem. Wizyta u tego lekarza stomatologa nie stresuje, jest dokładny i oprócz bieżących zabiegów zawsze sprawdza stan całego uzębienia. Zachęcam do umówienia się na wizytę. Uważam, że jest to lekarz godny polecenia.

Dobry lekarz, obeznany w swoim zawodzie. Polecam go każdemu.

Dobry lekarz, obeznany w swoim zawodzie. Polecam go każdemu.

Polecam. Lekarz kompetentny... Pracuje w rękawiczkach co dla mnie jest dużym plusem