dr n. med. Hubert Dziadek

Miałam usuwane u lego lekarza 5 zębów, wszystkie chirurgicznie. 4 zatrzymane ósemki i jedną zatrzymaną trójkę. Ósemki miałam usuwane po dwie z jednej strony na raz, także miałam 3 zabiegi. Lekarz mega uprzejmy, co chwilę pytał, czy wszystko ok i czy nic mnie nie boli. Usuwanie zatrzymanej trójki trwało około godziny, bo była w najgorszym położeniu, a potem to około 40 minut na dwie ósemki(przy czym górne były bardzo łatwe do usunięcia i zajęły 5 minut, a dolne całą resztę).

Dwa korzenie wyrwane zero bólu polecam tym którzy mają traume stomatologów lat 80- tych. Pełny profesjonalizm i fachowość !!!!

pare ladnych lat temu Pan Hubert wyrywal mi 8mke. zabieg byl dosc trudny, bo zab byl w nietypowym polozeniu... Pan Hubert spisal sie na medal. Wszystko zostalo przeprowadzone bezbolesni i w fantastycznej atmosferze :) Zdecydowanie godny polecenia :)

Znakomity fachowiec. Zreczna reka, Zero bólu. Sympatyczny

Znakomity fachowiec. Zreczna reka, Zero bólu. Sympatyczny