lek. dent. Hubert Kardach

lek. dent. Hubert Kardach - absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, obecnie pracuje w Pracowni Wad Rozwojowych Twarzy. Podczas pięcioletnich studiów poszerzał swoje umiejętności oraz wiedzę na licznych kursach, szkoleniach oraz praktykach stomatologicznych. Założyciel Koła Naukowego Endodontycznego, którego został przewodniczącym oraz aktywnie uczestniczył w Kole Ortodontycznym. Z zakresu stomatologii szczególnie interesuje się ortodoncją, okluzją jak również implantoprotetyką. Kolejny...

W Szpitalu św Wojciecha trafiłam na dr Kardach, akurat miałam straszny ból zęba, więc zostałam szybko przyjęta. Później jeszcze byłam na dwóch wizytach i myślę, że póki co szybko nie wrócę na fotel stomatologiczny. Dr Kardachowi dziękuję za dobrą opiekę i polecam każdemu!

Juz kilka wizyt mam u sobą u dr Kardacha i bardzo serdecznie polecam!!!!! Bez obaw możecie się do niego zgłaszać.

Panu doktorowi należy się 5 gwiazdek! Świetnie wstawiony implant, żadnych komplikacji, czego nie powiem - bałem się najbardziej. Wszystko poszło super. Pan Hubert zna się na swoim fachu! POLECAM!!!!