lekarz Hubert Kordecki

Internista, Gastrolog

1,3
1,1

Tragedia. Przyszlam z problemem niewyprozniania sie od 10 dni ( podejrzenie noedroznosci jelit). Skierowanie do tego lekarza mialam na pilne. Bez jakiegokolwiek badania dal mi skierowanie na kolonoskopie. Jednak gdy bylam w szpitalu z tym skierowaniem, powiedziano mi ze terminy sa na przyszly rok... Na skierowaniu nie bylo " pilne". Wrocilam i powiedzialam ze zapomnial Pan dopisac. Lekarz odparl bezczelnym tonem " nie napisalem, i nie napisze" Zdziwiona zapytalam czemu skoro to pilna sprawa. Terminy na przyszly rok. Lekarz rozlozyl rece z mina dajaca wyrazna satysfakcje. Brak slow. Wiedzy rowniez ...

Zdziwiona zapytalam czemu skoro to pilna sprawa. Terminy na przyszly rok. Lekarz rozlozyl rece z mina dajaca wyrazna satysfakcje. Brak slow. Wiedzy rowniez brak, ponieeaz nie umial nawet nic powiedziec o lekach przeczyszczsjacych przed kolonoskopia. Na twarzy mial widoczny " error" kiedy pytalam. Jest niespelniony i uprzykrza zycie innym. W sumie szkoda mi go, pewnie go gnebili w szkole .

boszzz tragedia - szkoda że nie można dać zero !!! nieuprzejmy - ale jakby mówił i był kompetentny - to pal licho !!! Nie interesowało go co mam do powiedzenia, mój problem olał sugerując że bezsensu zajmuje jego czas - cyt" ja bym szukał problemu gdzie indziej", na moje pytanie gdzie odpowiedział że on nie do doradzania tylko od przewodu pokarmowego. Zadałam panu doktorowi pytanie czy dobrze się czuje z taką odpowiedzią, sugerującą wąskie horyzonty i olewanie pacjenta - powiedział że tak bo nie wszyscy pacjenci na szczęście nie zachowują się jak ja ! odpowiedziałam, że może się boją... milczał pisząc coś w swoich papierkach, wypisał skierowanie podał bez słowa, więc bez słowa wzięłam i wyszłam. Ludzie !!!! łaska Pana doktora była nieziemska. Szkoda czasu. I prawdą jest że są wolne miejsca i szybkie wizyty, tak czułam że to nie bez powodu ....

Byłam dziś pierwszy raz, wraz z kompletem wyników ( USG i tomografią jamy brzusznej ), tylko po skierowanie na badanie scyntygrafii, które musiał wypisać lekarz z kontraktem, na co doktor odpowiedział, że on nie ma kontraktu, myślałam że mnie szlag trafi, wygląda na to , że przyjmuje tam dobroczynnie...lub jak marszałek Senatu - dla idei ?Powiedział najpierw, że on nie zajmuje się wątrobą, tylko zwykłymi chorobami przewodu pokarmowego, oczywiście tak jak wcześniejsze komentarze zero zainteresowania, ślimacze ruchy i postawa nadętego bufona. Myślałam, że wykształcenie medyczne i tytuł doktorski zobowiązują do zainteresowania i troski o pacjenta, ale niestety nie w tym przypadku. Szczerze nie polecam, zastanawiam się nad napisaniem skargi .

Zgadzam się w stu procentach z opiniami wyżej opisanymi !!! Przekonałam się na własnej skórze ,kiedy trafiłam do pana doktora. Przez całą wizytę nie odezwał się ,a kiedy skończył pisać w komputerze wręczył mi receptę z lekami. Byłam w trakcie leczenia antybiotykami. Co bardzo dobitnie panu doktorowi zaznaczyłam. Powiedział, że to w niczym nie przeszkadza mogę zażywać łącznie z tymi które on przepisał. Tymczasem okazało się lek przepisany przez pana dr. Kordeckiego mógł bardzo zaszkodzić mojemu zdrowiu. Nie wiem czy brak wiedzy, p.dr. Kordeckiego, czy arogancja nie pozwala prawidłowo zajmować ...

Zgadzam się w stu procentach z opiniami wyżej opisanymi !!!
Przekonałam się na własnej skórze ,kiedy trafiłam do pana doktora.
Przez całą wizytę nie odezwał się ,a kiedy skończył pisać w komputerze wręczył mi receptę z lekami. Byłam w trakcie leczenia antybiotykami. Co bardzo dobitnie panu doktorowi zaznaczyłam. Powiedział, że to w niczym nie przeszkadza mogę zażywać łącznie z tymi które on przepisał. Tymczasem okazało się lek przepisany przez pana dr. Kordeckiego mógł bardzo zaszkodzić mojemu zdrowiu. Nie wiem czy brak wiedzy, p.dr. Kordeckiego, czy arogancja nie pozwala prawidłowo zajmować się leczeniem ludzi.

Niedawno byłem u Tego lekarz z nadymanym do granic możliwości "ego". Ten pan obecnie pracuje w przychodni na ul. Bolesława Śmiałego 33, poprzednio pracował w SPZOZ MSWiA w Koszalinie, i chyba pożegnali się z tym panem. Temu panu wydaje się, że jest najmądrzejszy i nikt nic nie może powiedzieć. Po bardzo nieprzyjemnej wizycie w gabinecie. nr 301 i wyjściu z jego gabinetu byłem u dyrektora przychodni ze skargą, Pan Kordecki był bardzo zdumiony takim obrotem sprawy. Z mojej strony potwierdzam powyższe opinie i szczerze odradzam z korzystania z wizyt u ...

Niedawno byłem u Tego lekarz z nadymanym do granic możliwości "ego".
Temu panu wydaje się, że jest najmądrzejszy i nikt nic nie może powiedzieć.
Z mojej strony potwierdzam powyższe opinie i szczerze odradzam z korzystania z wizyt u tego pana.

Jestem zszokowany postawą I zachowaniem lekarza podczas wizyty. Totalne lekceważenie I brak szacunku. Ma się wrażenie, że rozmowa z pacjentem uwłacza jego godności. Gdy chciałem opowiedzieć o objawach usłyszałem, "ale ja o to nie pytałem". To straszne, że pacjenci ze względu na niedostatek lekarzy są narażeni na kontakt z tym aroganckim I niekompetentnym do granic lekarzem. Nikomu nie polecam.

Lekarz nie interesował się absolutnie prośbą o dodatkowe badania wykraczajace poza kompetencje lekarza rodzinnego. Zupełny brak komunikacji, doktora interesuje wyłącznie własne zdanie nie słucha o problemie pacjenta, ma czas i uważa że pacjent może poczekać kolejne kilka miesięcy. Bądź zrobi badanie prywatnie. Absolutnie nie polecam. Jeśli znajdę możliwość skierowania skargi, to to zrobię.

Koszmar. Pod innymi gabinetami tłumy pacjentów, a pod drzwiami do doktora ... pusto. Teraz już wiem dlaczego. Miałam wrażenie, że mnie pan doktor nie rozumie, a moja sytuacja go przerasta. Czytał wnikliwie moje poprzednie wyniki, aby następnie wypisać receptę na lek, który u mnie nie działał ( dlatego dostałam skierowanie do specjalisty). Wszystko to miałam wypisane na skierowaniu, ale też poinformowałam o tym doktora. Wcześniej pretensje miał do mnie, że jestem uczulona i nie ma mnie czym leczyć. Wyszłam z niczym. Nie polecam.

Lekarz nieuprzejmy, traktujący pacjenta jako "zło konieczne". Czułem się jakby mnie w gabinecie jak powietrze i to niezbyt świeże. "Pan" doktor prowadził badanie gastrologiczne jakby mnie nie było, nie odezwał się nawet słowem podczas badania. Badanie było prowadzone bez znieczulenia i miałem kłopoty z oddychaniem i przełykaniem. Jedynie pielęgniarka starała się mi trochę pomóc, ale widać, że "uczy się pilnie od Pana doktora", więc czułem się jak nieprzygotowany uczeń podczas lekcji sztorcowany co chwilę przez nauczycielkę. Szczerze nie polecam tego lekarza, jak i jego gabinetu w Przychodni przy ul. Bolesława ...

Lekarz nieuprzejmy, traktujący pacjenta jako "zło konieczne".
Czułem się jakby mnie w gabinecie jak powietrze i to niezbyt świeże.
Szczerze nie polecam tego lekarza, jak i jego gabinetu w Przychodni przy ul. Bolesława Śmiałego!

Po dzisiejszej wizycie wiem, dlaczego jest to jedyny lekarz do ktorego nie ma kolejek. Wizyta trwala 3 minuty. Jedyne pytanie jakie Pan Doktor mi zadal, to "jaki wykonuję zawód". Poprosilam o interpretacje wynikow histopatologicznych- nie doprosilam sie. Lekarz bardzo nieuprzejmy, częsci wynikow nawet nie obejrzal, dopiero na zadane przeze mnie pytanie/stwierdzenie: "czyli rozumiem, ze jestem zdrowa" pielęgniarka wziela ode mnie ponownie wyniki i dala lekarzowi. Szczerze NIE polecam