lekarz Hubert Kuźniar

Urolog

(1) Czytaj opinie
Średnia ocen:1,8/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
2,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
3,0
Poświęcony czas
2,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
2,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1,8/5
Zaufanie do kompetencji
2,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
3,0
Poświęcony czas
2,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
2,0

Zachęcony pozytywnymi opiniami, 3 m-cy od rejestracji wybrałem się z problemami: krótkim wędzidełkiem, po zabiegu u innego lekarza i żylakami powrózka. W miarę punktualnie. W pierwszej sprawie medyk przekazał informację dot. leczenia. Miała chyba służyć głównie zabezpieczeniu lekarza na wypadek problemów, bo kilka pytań o zabieg (wykonanie, efekty, organizację) bardzo podirytowała lekarza, stwierdził, że otrzymałem wszystkie niezbędne informacje i mogę zrezygnować, jednocześnie zachęcał do pytania i zapraszał na wizytę. Do zabiegu kilka dni, udałem się do niego, choć nie odpowiedział na mejla czy mimo braku miejsc przyjmie mnie, rozmowę zaczął ...

Zachęcony pozytywnymi opiniami, 3 m-cy od rejestracji wybrałem się z problemami: krótkim wędzidełkiem, po zabiegu u innego lekarza i żylakami powrózka.
W miarę punktualnie. W pierwszej sprawie medyk przekazał informację dot. leczenia. Miała chyba służyć głównie zabezpieczeniu lekarza na wypadek problemów, bo kilka pytań o zabieg (wykonanie, efekty, organizację) bardzo podirytowała lekarza, stwierdził, że otrzymałem wszystkie niezbędne informacje i mogę zrezygnować, jednocześnie zachęcał do pytania i zapraszał na wizytę. Do zabiegu kilka dni, udałem się do niego, choć nie odpowiedział na mejla czy mimo braku miejsc przyjmie mnie, rozmowę zaczął od tego że skończył przyjęcia, że mój zabieg to usunięcie pryszcza i że zachowuję się jak przestraszona nastolatka - słowa te b. negatywnie mnie zaskoczyły. Ciekawe czy sam chciałby coś takiego usłyszeć - żaden lekarza, tak sie do mnie nie odnosił. Cała wizyta, z długą, w opinii lekarza, rozmową, trwała od wejścia do wyjścia niecałe 7 min (mierzyłem).
Możliwe były 2 rozwiązania o różnym stopniu ingerencji, prosiłem kilka razy na wizycie i w mejlach o ten z mniejszą. Zupełnie nie wziął pod uwagę, na zasadzie nie bo nie, potem bo się urwie. Wyjaśnienia nie przekonały mnie, zrezygnowałem z zabiegu, o czym poinformowałem na 2 dni przed mejlem prosząc ostatni raz o uwzględnienie prośby. Odpowiedź po terminie zabiegu, że kontakty uważa za zakończone - odmówił dalszego leczenia (w dokumentacji brak adnotacji o tym, choć powinna być). Zabieg u innego lekarza kilka m-cy później (I poł. 2016) w "mojej wersji", minęło tyle czasu, wszystko w porządku - widzę, że nie miał racji, wykonanie zabiegu w wersji wg niego jedynej byłoby dla mnie niekorzystne. Przy alternatywnych metodach, wybór jednej z nich jest prawem pacjenta, zupełnie go nie uszanował. Naprawdę gdyby problem, z którym przyszedłem nie utrudniał funkcjonowania w ważnej sferze życia, sam z własnej woli, tak dla "kosmetyki" nie dałbym się ciąć.
W kwestii żylaków nie widział problemu, choć usg go potwierdziło - zamiast zapobiegać problemowi czeka się aż się pogłębi. Późniejsze USG jamy brzusznej nie wykazało innych sugerowanych przez niego powodów bólu.
Żadnego z problemów nie pomógł mi rozwiązać.
Na jednym z portali raczył odpowiedzieć na zarzuty używając m.in. argumentu, że złożyłem skargę. To najbardziej kuriozalna odpowiedź na zarzuty jaką czytałem, sam na siebie donosi - skarga dot. ujęcia "wizyty domowej pielęgniarki/położnej"(!), której nie było, a nie innych spraw. Przed złożeniem w NFZ, pytałem go i prosiłem o wyjaśnienie, oczywiście żadnej odpowiedzi.
Wszystkim zainteresowanym służę szczegółową informacją pod adresem prowarow@interia.pl

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Wciąż poszukujesz "Urolog Rzeszów"?

Zobacz innych specjalistów w Twojej okolicy
NZOZ KULIG Waldemar Kulig
MIELEC ul.Wolności 56
39-300 Mielec
Przychodnia specjalistyczna
Podpromie 8/1 A
35-033 Rzeszów
+1 więcej-1 mniej

lekarz
Grażyna Chmaj

Urolog dziecięcy
Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów
 
Gabinet
Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów
 
Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów
Prywatny Gabinet Urologiczny
35-328 Rzeszów
+1 więcej-1 mniej

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat