mgr Hubert Szczepaniak

Psycholog

Bardzo kompetentny i fachowy, dzięki terapii pana psychologa rozwiązałem swoje problemy rodzinne. Serdecznie polecam każdemu.

Serdecznie polecam każdemu.

Ten lekarz przyjmuje w Poradni Uzaleznień przy Szpitalu w Żyrardowie. Jestem uzależniony od alkoholu. Ten młody lekarz ma podejście do ludzi , ja zaczynałem się już leczyć kilka razy i denerwowało mnie to gadanie. A tu jest inaczej już byłem 3 razy i myslę,ze mi się uda. Polecam tego lekarza.On przyjmuje na Kasę Chorych.

bardzo dobry psycholog.byłam u niego kilka razy w gabinecie w skierniewicach i naprawdę bardzo mi pomógł.ma bardzo dobre podejście i jest bardzo konkretny. polecam!!!!

Bardzo dobry psycholog. Otwarty na współpracę z pacjentami, bardzo rzeczowy i kompetentny.Zdecydowanie polecam.

bARDZO MIŁY , SYMPATYCZNY MŁODY LEKARZ ,KTÓRY MNIE WYSŁUCHAŁ I DO MNIE DOTARŁ A NIE NALEŻĘ DO OSÓB OTWARTYCH. bYŁAM JUZ NA 2 WIZYCIE NA KASE CHORYCH I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. POLECAM!!!

Wciąż poszukujesz "Psycholog Żyrardów"?

Limanowskiego 51s

Przychodnia