Hubert Woźniak

Dermatolog

Wspaniały Człowiek i doskonały lekarz. ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Wspaniały Człowiek i doskonały lekarz.

Doktor Judym naszych czasów. Napewno nie leczy dla pieniędzy bo za wizyty pobiera symboliczne opłaty. Przepisał mi tanie leki po których w ciągu 2 dni zeszło mi ze skóry coś przypominającego grzybicę. Polecam każdemu.

Świetny specjalista, po jednym spojrzeniu postawił trafną diagnozę,wypisał leki które zadziałały momentalnie!! Dodam, że leczyłam się w Warszawie nawet w specjalistycznym szpitalu w Międzylesiu...Tego lekarza zdecydowanie polecam innym !!!

nie polecam tego lekarza gdy nie zbadajac mnie wypisal mi recepte co skutkiem bylo to ze moj stan sie pogorszyl

Bardzo dobry lekarz, polecam. Nie naciąga na drogie leki, wysłucha, szybko rozpoznaje chorobę, cena wizyty nie jest wygórowana.

to cudowny lekarz, rozpoznaje łatwo chorobę,nie naciąga na drogie leki o kiepskiej jakości,leczy bardzo dobrze,choć jego gabinet pamięta stare czasy ZADOWOLONA pacjentka

ZADOWOLONA pacjentka