lekarz Hubert Zmysłowski

Świetny specjalista, moja 14 letnia córka po skomplikowanym zabiegu jest zachwycona,ja również gdyż byłem obecny przy tym.W skali od 1 do 10 daje 20.

Pan doktor to niesamowity człowiek i wspaniały specjalista przeprowadzał zabieg usunięcia zęba mojej córce. To bardzo profesjonalny, empatyczny, przemiły człowiek.Jestem ogromnie wdzięczna za poświęcony czas mojej Magdzie. Dziękuję z całego serca.

Pan doktor usuwał mi chirurgicznie górna leżącą ósemkę. Zabiegu bałam się potwornie. Pan doktor podszedł do mnie bardzo spokojnie, był bardzo uprzejmy ale i zdecydowany. Ósemka usunięta w dosłownie 3 minuty. Bezboleśnie. Jeśli specjalista na nfz to tylko ten pan doktor. Jeszcze raz serdecznie Panu dziękuję! I polecam wszystkim.

Dr Zmysłowski to niesamowity lekarz.Przeprowadzał u mnie operację w październiku 2020 roku.Profesjonalne podejście do pacjenta, spokojny, rzeczowy z bogatą wiedzą.Potrafi uspokoić.Operacja przebiegła szybko i bez żadnych komplikacji.Cieszę się,że właśnie trafiłam na Pana doktora Huberta Zmysłowskiego.Z całego serca polecam!!!!Pozdrawiam

Dr. Zmysłowski jest specjalista najwyższej klasy, ze szczególną dbałością podchodzi do indywidualnych potrzeb pacjenta. Profesjonalnie, bez pośpiechu, bezboleśnie i bez żadnych powikłań przeprowadził zabiegi chirurgicznego usunięcia 2 dolnych ósemek. Wizyty są bezstresowe. Na fotelu dentystycznym pacjent czuje się komfortowo. Poza profesjonalnym podejściem do pacjenta, Pan Doktor jest również człowiekiem przemiłym o bardzo dużej wrażliwości i wysokiej kulturze osobistej, sympatyczny i skromny człowiek, pełen empatii i wyrozumiałości dla pacjenta. Wizyta jest czystą przyjemnością i nie jest obarczona strachem. W tych czasach jest to naprawdę rzadko spotykane podejście. Gorąco polecam. Wdzięczna pacjentka.

Szczerze polecam. Lekarz który nie wybiera sobie łatwych pacjentów, gotów był usunąć 8 latkowi ząb nadliczbowy w gabinecie, podczas gdy inni w ogóle nie chcieli synka przyjąć. Miły, cierpliwy, uprzejmy, łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem. Synek go polubił i mimo przeżyć związanych z ekstrakcją zęba nie boi się wizyt i chętnie siada na fotel. Super ekstra lekarz kierujący się przede wszystkim dobrem pacjenta. Profesjonalista w każdym calu.

Pan doktor Hubert "Cudne dłonie" Zmysłowski. Majstersztyk tak można opisać efekt całego zabiegu!!!

Ósemka wyrwana w.2 minuty!!! To już moja druga ekstrakcja. Magik!!! Polecam serdecznie!!! Jak wyrywać to tylko u tego Pana!!

Fantastyczny lekarz! osemka usunięta za 'pierwszym złapaniem'. po zabiegu recepta na skuteczne leki przeciwbólowe - i zapach czekolady w gabinecie;))) POLECAM!

Tylko ze znieczuleniem i najlepiej wszstkie ubytki za jedną wizytą, czasem to można odlecieć! A z bólem tylko dorejestwywanie po 3 dziennie. U niego wyłącznie wyrywać, o i do prostez standartowych , tj. Wymowanych do mycia i spania jest dobry.