lekarz Hubert Zmysłowski

Dr. Zmysłowski jest specjalista najwyższej klasy, ze szczególną dbałością podchodzi do indywidualnych potrzeb pacjenta. Profesjonalnie, bez pośpiechu, bezboleśnie i bez żadnych powikłań przeprowadził zabiegi chirurgicznego usunięcia 2 dolnych ósemek. Wizyty są bezstresowe. Na fotelu dentystycznym pacjent czuje się komfortowo. Poza profesjonalnym podejściem do pacjenta, Pan Doktor jest również człowiekiem przemiłym o bardzo dużej wrażliwości i wysokiej kulturze osobistej, sympatyczny i skromny człowiek, pełen empatii i wyrozumiałości dla pacjenta. Wizyta jest czystą przyjemnością i nie jest obarczona strachem. W tych czasach jest to naprawdę rzadko spotykane podejście. Gorąco polecam. Wdzięczna pacjentka.

Szczerze polecam. Lekarz który nie wybiera sobie łatwych pacjentów, gotów był usunąć 8 latkowi ząb nadliczbowy w gabinecie, podczas gdy inni w ogóle nie chcieli synka przyjąć. Miły, cierpliwy, uprzejmy, łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem. Synek go polubił i mimo przeżyć związanych z ekstrakcją zęba nie boi się wizyt i chętnie siada na fotel. Super ekstra lekarz kierujący się przede wszystkim dobrem pacjenta. Profesjonalista w każdym calu.

Fantastyczny lekarz! osemka usunięta za 'pierwszym złapaniem'. po zabiegu recepta na skuteczne leki przeciwbólowe - i zapach czekolady w gabinecie;))) POLECAM!

Ósemka wyrwana w.2 minuty!!! To już moja druga ekstrakcja. Magik!!! Polecam serdecznie!!! Jak wyrywać to tylko u tego Pana!!

Pan doktor Hubert "Cudne dłonie" Zmysłowski. Majstersztyk tak można opisać efekt całego zabiegu!!!

Leczę się u pana doktora od roku, po drugiej wizycie nie musiał spoglądać w kartę aby dowiedzieć się z jakim problemem do niego przychodzę. Zapamiętuje pacjentów, jest uprzejmy, uśmiechnięty, co dzisiaj zdarza się naprawdę rzadko. Jestem zdumiona,że w państwowej placówce można spotkać jeszcze takich lekarzy. Każda wizyta u pana doktora to przyjemność (:

Tylko ze znieczuleniem i najlepiej wszstkie ubytki za jedną wizytą, czasem to można odlecieć! A z bólem tylko dorejestwywanie po 3 dziennie. U niego wyłącznie wyrywać, o i do prostez standartowych , tj. Wymowanych do mycia i spania jest dobry.

Młody człowiek, bardzo miły, wszystko skrupulatnie tłumaczy. Kompetentny i oddany pacjentowi lekarz. Byłam u niego na chirurgi-szczekowej w szpitalu na usunięciu guza w szczęce. Szczerze polecam tego lekarza!!!

Szczerze polecam:)Profesjonalista w każdym calu!Kompetentny i uprzejmy,a do tego z poczuciem humoru:)

Swietny lekarz ,usunął mi 4-kę w 5 min i do tego nic ine bolało ;) Miły , uprzejmy , pytał co chwile czy boli czy wszystko ok :) Bardzo polecam tego stomatologa :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Toruń"?

Jaśminowa 7

Prywatny Gabinet Stomatologiczny