Husein Bassam

2,1

Tragiczny lekarz, córka 20 lat ze zwyrodnieniami kręgosłupa, powiększoną kifozą piersiową i zniesioną lordozą szyjną została przez niego wyśmiana. Lekarz stwierdził, że jest za młoda aby coś ją bolało. Szowinizm z niego bije - jak widać różnice kulturowe biorą górę nad profesjonalizmem. Gorszą wizytę trudno sobie wyobrazić, córka wyszła z gabinetu z płaczem. Radzę unikać!

Miałam dużo negatywnych emocji na wizycie kontrolnej złamanej zooperowanej nogi w Przychodni na Barskiej gdzie zetknęłam się z arogancją doktora Bassama Huseina. Stanowiło to tym bardziej szok, gdyż uprzednio na Oddziałe Ortopedii doświadczałam troski o pacjenta i profesjonalizmu, czułam że to ludzie z powołania niosący pomoc. Przypadkiem byłam też świadkiem rozmowy doktora z pacjentem mężczyzną i odniosłam wrażenie że on nie tylko olewa kobiety ale nienawidzi nas wszystkich.

Pan Doktor Bassam uratował mi moje życie i dał mi mi możliwość samodzielnego poruszania się bez pomocy kul, ponieważ wykonał po mistrzowsku operację wszczepienia mi endoprotezy prawego biodra. jestem 5 lat po zabiegu i czuję się doskonale. Jestem Doktorowi bardzo wdzięczna i jeszcze raz bardzo za to dziękuję.

Jestem Doktorowi bardzo wdzięczna i jeszcze raz bardzo za to dziękuję.

Mnie rowniez dziwia pozytywne opinie. Po powaznej kontuzji i operacji na Barskiej w szpitalu na wizycie kontrolnej lekarz ledwo poswiecil mi 3 minuty kompletnie ignorujac i olewajac. Laskawie wypisal zwolnienie z pracy bo zajety byl GRA W SIECI. Co za absurd. Moja rekonwalescencja byla dla niego zerowo interesujaca....

Dziwią mnie bardzo pozytywne opinie na temat dr Huseina, być może dotyczą one wizyt składanych w prywatnym gabinecie. Ja niestety miałam to nieszczęście i spotkałam Pana doktora w szpitalu na Barskiej. Do szpitala trafiłam po wypadku rowerowym z mocno połamanymi kośćmi nadgarstka. Konieczne było przeprowadzenie zespolenia (blaszka, druty, śruby). Operacja przeprowadzona bardzo fachowo, wszyscy ortopedzi, którzy widzieli efekty zgodnie twierdzą, że to wyższa chirurgia. Dziękuję Panu Doktorowi Dzieciuchowi za uratowanie mi ręki. Gdy dochodzi do wypisu ze szpitala okazuje się, że to Pan dr. Husein ma mi go wydać. Odbywa się to tak: wchodzi do sali, rzuca wypis na łóżko i wychodzi. Konsternacja wśród wszystkich obecnych: o co chodzi, czy tak to się robi na Barskiej? Czytam wypis i zbieram się na odwagę, żeby podejść do Pana dr. Huseina i zapytać w jaki sposób mam postępować ze świeżym zespoleniem. Odpowiedz ze strony Pana Doktora: "Nie umie Pani czytać po polsku, tam wszystko jest napisane". To był koniec mojej rozmowy z Panem Doktorem. Gdy po 2 tygodniach przyszłam na zdjęcie szwów lekarz, który kontrolował rękę złapał się za głowę i zapytał dlaczego przez 2 tygodnie trzymałam rękę w longecie. Ano dlatego, że szanowny Pan dr. Husein ani słowa nie powiedział, że jak najszybciej należy rękę wyjmować z longety. Bo i po co miałby mi to powiedzieć? Obrzęk przedramienia i łokcia był olbrzymi, gdyby nie intensywna rehabilitacja to koronkowa robota chirurgów poszłaby na marne, bo komuś nie chciało się porozmawiać z pacjentem."

Super lekarz , dał mi drugie życie operując mnie . Jestem mu wdzięczny , brak słów podziękowania . Edmund Skonieczny / Sochaczew

Edmund Skonieczny / Sochaczew

Przebywając w szpitalu (uraz kostki wymagający operacji) nie dowiedziałam się NIC. Czy poszło dobrze, czy muszę ją ćwiczyć od razu czy czekać, co mi zoperowano, jak dbać itp. Plus, jako arab nie szanuje kobiet, przykład? Nie chciał mi powiedzieć dlaczego zostaję dłużej w szpitalu a jak doszło do ostrzejszej dyskusji rzucił (trafił!) mim kartą w twarz i powiedział, że mogę się wypisać bo on o to nie dba. Skandal!!! Nie polecam!