lekarz Ida Walaszek

Laryngolog

Bardzo dobry specjalista z prawdziwym "ludzkim " podejściem do pacjęta. Leczy całą moją rodzinę i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Polecam z czystym sumieniem . Obyśmy mieli więcej takich lekarzy. Pani doktor , dziękuje za to , jaka Pani jest jako lekarz i jako człowiek. Koledzy po fachu powinni brać z Pani przykład.

W poważniejszych sprawach zawsze zgłaszam się do Pani Doktor i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Gorąco polecam.

Pani doktor od lata pomaga całej mojej rodzinie w problemach zdrowotnych.Zaczęło się przed laty chodziłam od laryngologa do laryngologa .Wreszcie trafiłam do Niej.Pomogła natychmiast i pomaga do dzisiaj choć rzadziej dzięki pomocy Pani Doktor choruję.Zawsze polecam i poleciła bym Tak dobrego lekarza.

Jedyny znany mi lekarz, który potrafi mnie w ciągu 2-3 dni postawić na nogi nawet przy najgorszych infekcjach. Poza tym pani doktor jest uprzejma, zaangażowana, poświęca każdemu sporo czasu. I patrzy na problem szerzej - nie tylko dba o to, żeby wyleczyć bieżącą chorobę, ale doradza też, co zrobić, by poprawić odporność.

Przez dwa lata leczyłam dziecko w związku z ciągłymi zapaleniami gardła u wielu specjalistów w obrębie woj. śląskiego, aż w końcu trafiłam do dr Walaszek, która, jak się okazało, mieszka blisko nas. Mogę stwierdzić, iż Pani dr ma aktualną wiedzę medyczną lepszą niż wszyscy lekarze razem wzięci, u których byłam. Polecam

Jestem pod ogromnym wrażeniem przebiegu wizyty. Pani doktor pyta o dochtyczasowe leczenie, przgląda wyniki dotychczasowych badań, cirpliwie tłumaczy swoje przypuszczenia, nie mówiąc o delikatności przeprowadzonego badania a przy tym zyczliwa i uśmiechnięta. Serdecznie polecam.J.Z.

Pani Ida zawsze podchodzi do pacjenta nie tylko jak do chorego,ale z całym sercem i oddaniem,czego życzyłbym innym lekarzom i nie chodzi tutaj tylko o praktyki prywatne,ale ogólnie.Cieszę się że mogę polegac na Pani praktyce i dlatego też poleciłem swojej rodzinie.Wszyscy jesteśmy zadowoleni i zdrowi dzięki diagnozie i leczeniu Pani Idy pozdrawiam

na Pani praktyce i dlatego też poleciłem swojej
pozdrawiam

Polecam, ta pani zna sie na rzeczy, odwiedzilem kilku lekarzy i dobrze ze ich opinie potraktowalem dosyc luzno bo niestworzone historie wysnuwali, kolega polecil pania Ide bo chodzi do niej z malym dzieckiem, poszedlem i po problemie, polecam

Wspaniała Pani doktor. Trafiłam do Niej po kilku miesiącach wizyt u różnych lekarzy (których podejścia nie będę komentowała). Bardzo fajny kontakt z dzieckiem, jasno i czytelnie wytłumaczy wszystko o co się pyta. Nie przesadza z lekami. Na prawdę polecam.

super lekarz!! polecam!!!!!!! profesjonalny, miły, ciepły i uczciwy

super lekarz!! polecam!!!!!!! profesjonalny, miły, ciepły i uczciwy

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Dąbrowa Górnicza"?

ELVITA NZOZ Centrum Medyczne "Trójka"
ul. Promienna 51
43-603 Jaworzno
ulica 3 Maja 33
41-300 Dąbrowa Górnicza
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polmed s.c.
Żwirki i Wigury 33
42-470 Siewierz
Samodzielny Ośrodek Rehabilitacyjno-Oświatowy dla Dzieci Niepełnosprawnych Centrum Rozwoju Dziecka
Ułańska 5a
40-887 Katowice