lekarz Idzi Podwojski

Dermatolog

najlepszy ełk olecko gołdap suwałki polecam takich lekarzy nam potrzeba to jest konkretny specjalista w swoim fachu.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i z pielęgniarki także. Podoba mi się ze jest obok lekarza pielęgniarka, która jest dokładna i usadza chamskich pacjentów którzy bez pukania pytania włażą do gabinetu bo jak zwykle im się spieszy. Lekarz to stara szkoła kulturalny, wesoły i na pewno ma doświadczenie.Co trzeba to powie.nie wymyśla cudów, nie przedłuża wizyty. Nie ma kolejek a przepisuje te same leki co lekarze prywatni lub u których czeka się miesiącami.Polecam

od dobrych paru lat chodziłam od dermatologa do dermatologa, a moje problemy z trądzikiem wciąż nie znikały. przyszłam do pana podwojskiego bez większych nadziei na pomoc, jednak bardzo miło się rozczarowałam - zostałam zapytana o swoją dotychczasową historię leczenia i co ważniejsze wysłuchana ze zrozumieniem. moi poprzedni dermatolodzy nie chcieli słuchać, że leki, które przepisują nie działają, że problemy się nasilają itp., a pan podwojski zrobił wszystko co mógł, żeby mi pomóc. nie mogę powiedzieć o nim złego słowa, bo po kilku miesiącach wizyt w końcu mogę pochwalić się świetnym stanem cery i takim też samopoczuciem. na dodatek jest on osobą bardzo uprzejmą, chętnie odpowie na każde pytanie (czytałam wiele opinii, które mówiły o tym, że niewystarczająco opisuje leczenie i metody - od tego jest pacjent, żeby zapytać o to, co chce wiedzieć), a przy okazji i zażartuje :) po raz pierwszy w życiu spotykam się z tak życzliwym i oddanym swojej pracy człowiekiem!

Nie wklada serca w to co robi.Leczenie rodem z wczesnego PRL.Tam czas sie zatrzymal.Pani pielegniarka powinna nianczyc prawnoki.Wypisac recepte i zbyc ,zadnych dodatkowych badan i testow,a nastepnym razem to samo.Zenada z taka medycyna.

Bardzo duży plus za podejście do pacjenta. Pan Idzi jest przyjaźnie nastawionym człowiekiem, a nie jak co poniektórzy lekarze - pępki świata, które pozjadały wszystkie zmysły. Krótko mówiąc, miałem problemy z trądzikiem. Kuracja okazała się skuteczna. Wizyty szybkie i konkretne. Gdyby nie było efektów to mógłbym narzekać na zbyt mało poświęconego czasu, ale w takim przypadku nie mam się do czego przyczepić. Jednak mam małe zastrzeżenie. Wiele osób przed zażyciem (i także w trakcie) zażywania podanego mi leku miały robione badania krwi zlecane przez dermatologa. Pan Podwojski nie kazał mi ...

Jednak mam małe zastrzeżenie. Wiele osób przed zażyciem (i także w trakcie) zażywania podanego mi leku miały robione badania krwi zlecane przez dermatologa. Pan Podwojski nie kazał mi wykonywać żadnych badań. Uważam to za przejaw niekompetencji.

Niesamowicie nieuprzejmi są oboje, przyszłam po pomoc a oni nawet nie chcieli mnie wysłuchać. Nie zamierzam opowiadać o swoich problemach na środku korytarza wśród innych pacjentów. Mam prawo do prywatności!!!

Lekarz bardzo sympatyczny, nie owija w bawełnę, wzbudza zaufanie co najważniejsze, sprawdzone sposoby leczenia, Gorąco polecam lekarza!

Bardzo miły człowiek, zna się na swoim fachu i ma wieloletnie doświadczenie. A Pani pielęgniarka to fajna kobietka. Co chcecie ludzie od tej kobiety? Musi pilnować dokumentów ubezpieczenia. Bywam często u dr. Podwojskiego i gorąco go polecam innym.

Najgorsza jest ta Jego "phyrodakdyloniarka", zresztą nie wiem jak się określa niejednokrotnie naruszoną zębem czasu pielęgniarkę która zachowuje się jak wyrwana prosto z komunistycznego reżimu. Sumując, Lekarz OK (podobno, ja byłem tylko biedakiem z NFZ-u;), tylko ta stara "jędza" mnie przeraziła.

Osobiście polecam jak najbardziej sposoby leczenia. Wiele razy korzystałam z pomocy u lekarza Pana Idziego Podwojskiego. Bardzo zainteresował sie moim problemem i chciał pomoc. W 100% pomogł i wyjasniał w czym jest problem. Podjął bardzo precyzyjne metody leczenia i za to mu dziekuje.