lekarz Idzi Podwojski

Dermatolog

odradzam lekarza, za każdym razem wypisuje te samą maść przy czym mówilam mu ze ten lek nie pomaga.on i ta jego stara pielęgniara zatrzymali się w miejscu nie rozwijają się wraz z medycyną

przypisuje lek w ciemno, na następnej wizycie znowu w ciemno, między wizytami zadzwonił na komórkę (numer mu podałam), że ma jeszcze tabletki - znowu opłata za wizytę. Leczenie bez skutku. A powinien zrobić posiew z drożdżaków, moim skromnym zdaniem.

Polecam!!! Długo poszukiwałam dobrego dermatologa, aż w końcu trafiłam na na Idziego Podwojskiego, ma sprawdzone, tanie sposoby leczenia, które naprawdę pomagają :)

po kilkudziesieciu wizytach u niego to brak kompetencji z jego strony, szafka roznych masci a problem dalej zostal diagnoza nie postawiona. ostatnio jego baaaardzo kompetentna pielegniarka wywalila mnie z dzieckiem z gabinetu bo nie dalam legitymacji do rejestracji (nie wyszla z gabinetu przez dobre 45 min. a przyszlu juz moja kolejka do gadinetu) taki gabinet to skandal. jezdze z dzieckiem po roznych poradniach (dziecko niepelnosprawne) ale z takim hamstwem spotkalam sie pierwszy raz!!!

Na prawdę przyjemna wizyta. Po pierwsze, poczucie humoru lekarza z pewnością wpływa pozytywnie na samopoczucie pacjenta. Szybka i fachowa ocena stanu zdrowia, dostosowanie leków do wymagań schorzenia, przedstawienie właściwości leków i 'szybka akcja'. Odpowiada na każde pytanie postawione przez pacjenta, ale nie przedłuża sztucznie wizyty. 9/10

leczy zgodnie ze swoją wiedzą i pomaga

leczy zgodnie ze swoją wiedzą i pomaga

takich lekarzy to szukac ze swieczka, polecam naprawde

takich lekarzy to szukac ze swieczka, polecam naprawde

mile podejscie do pacjenta szybka i fachowa ocena.

mile podejscie do pacjenta szybka i fachowa ocena.

Moim zdaniem jest najlepszym dermatologiem w Ełku. CHodzilam do innych i nie bylam zadowolona. Jedynie p. Idzi Podwojski zdiagnozowal problem i w szybkim czasie podjął odpowiednie leczenie. Szczerze polecam

Według mnie dr Podwojski jest najlepszym specjalistą. Korzystałam z usług innych lekarzy, ale mój problem ze skórą pogłębiał się. Dr Podwojski postawił właściwą diagnozę. Jestem zadowolona z wyników leczenia. Zdecydowanie polecam.