mgr Iga Antczakmgr Iga Antczak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

mgr Iga Antczak

Psycholog

Liczba opinii: 0
Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!
 
Dodaj opinię

O mnie

Psycholog, psychoterapeuta, pedagog, certyfikowany neuroterapeuta (licencja nr 150/2014). Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej należącego ...

Psycholog, psychoterapeuta, pedagog, certyfikowany neuroterapeuta (licencja nr 150/2014). Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej należącego do European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

Absolwentka jednolitych studiów magisterskich kierunku psychologia w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów licencjackich kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i praca socjalna w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego.

Wiedzę z zakresu psychoterapii zdobywała w 4-letniej Szkole Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej CBT EDU w Warszawie (rekomendacja Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej - PTTPB), rocznej szkole terapii Gestalt w Ośrodku Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego we Wrocławiu oraz podczas rocznego kursu interwencji kryzysowej (certyfikat nr 3733/2013) akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Interwencji Kryzysowej.

Swoje kwalifikacje stale podnosi uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach, konferencjach naukowych (zarówno jako słuchacz, jak i prelegent). Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z MOPS - Wydziałem Pomocy Dziecku i Rodzinie w Gdańsku, Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną w Gdańsku, na terenie Wrocławia: Oddziałem Dziennym Psychiatrycznym Ogólnym dla Dorosłych SPSK nr 1, Pracownią Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego IP UWr, licznymi szkołami ponadgimnazjalnymi w zakresie prowadzenia warsztatów profilaktycznych dla młodzieży, Poradnią Zdrowia Psychicznego Akademickiego Szpitala Klinicznego, Oddziałem Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży, Poradnią Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych, Poradnią dla osób z autyzmem dziecięcym.

Pracuje głównie w nurcie poznawczo – behawioralnym z elementami terapii schematów J.Young'a, terapii humanistyczno – egzystencjalnej oraz technik doświadczeniowych. Metody i formy oddziaływań terapeutycznych dobiera do indywidualnych potrzeb.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Specjalizuje się w terapii zaburzeń lękowych (nerwic), depresyjnych, emocjonalnych, somatyzacyjnych (także związanych z bólem, napięciem, stresem), zaburzeń osobowości, epizodów psychotycznych, zespołu Aspergera/HFA (wysokofunkcjonujący autyzm).

Pomaga odnaleźć się w sytuacjach kryzysowych, w relacjach społecznych, osobom z niską samooceną i poczuciem małego wpływu na własne życie. Specjalizuje się także w pracy z młodymi dorosłymi, którzy mają trudności w odnalezieniu się w dorosłym życiu.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat