dr Iga Kasner-Krupa

Ginekolog

3,9

To moja 3 ciąża i inny lekarz niż ci co prowadzili wcześniejsze ciążę. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że dr Krupa w porównaniu do wcześniejszych lekarzy jest genialna i kompetentna sprawdza wszystko dokładnie zleca badania pyta o samopoczucie jest uprzejmą pomocna wcześniej takiego traktowania moglam doświadczyć tylko w gabinetach prywatnych a do pani doktor chodzę na NFZ. Gorąco polecam jak dla mnie lekarz z sercem i powołaniem

Witam. Jestem pacjentką, Pani doktor już ponad 5 lat. Jak dla mnie jest to najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Wiem, że niektórym pacjentkom może przeszkadzać to, że Pani doktor nie do każdej ma takie same podejście, ale jeśli ktoś tam przychodzi pierwszy raz i ostatni zarazem, to niema się co dziwić, że wizyta wygląda jak wygląda. Jak dla mnie podejście Pani doktor, jest doskonałe, potrafi ona wytłumaczyć chorobę i jak ją kompleksowo wyleczyć. Ponadto gabinet ginekologiczny, to nie kawiarnia nie idzie się tam, żeby pić kawę i jeść ciasteczka więc, czas ...

Jak dla mnie podejście Pani doktor, jest doskonałe, potrafi ona wytłumaczyć chorobę i jak ją kompleksowo wyleczyć. Ponadto gabinet ginekologiczny, to nie kawiarnia nie idzie się tam, żeby pić kawę i jeść ciasteczka więc, czas jaki Pani doktor poświęca też mi całkowicie pasuje. Jak dla mnie jest to lekarz jak najbardziej godny polecenia.

Główną wadą, która powoduje moją irytacje jest fakt, iż na wizytę - pomimo zapisania się na konkretną godzinę, trzeba naprawdę długo czekać. I wcale nie do końca wynika to z długością czasu, jaki lekarka poświęca pacjentce. Pani doktor spóźnia się, przyjmuje pacjentów poza kolejnością etc. Co do samej wizyty i kompetencji, czułam się raczej obsłużona po łebkach i na szybko - nie byłam w stanie porozmawiać z lekarką o wszystkich moich wątpliwościach, wizyta była dwukrotnie przerwana telefonem od jakiejś znajomej pani doktor - ta nie krępowała się rozmowy, trwającej kilka minut. Szybkie badanie, usg - właściwie zero jakichś konkretnych informacji po badaniu. Po wizycie trwającej ok 10 minut dostałam skierowanie do endokrynologa i leki - bez żadnych konkretnych wyjaśnień, czy spokojnej rozmowy. Badanie dość bolesne, ale bez przesady. Mimo wszystko, przy prywatnej wizycie oczekiwałabym dłuższej i spokojniejszej rozmowy a nie informacji, że "nie jest tak źle jak myślałam".

PANI DOKTOR SUPER KONKRETNA I BEZPOŚREDNIA ALE WYROZUMIAŁA BABKA. NIE CACKA SIĘ Z NICZYM WIE CZEGO CHCE I CZEGO POTRZEBA. NIE DLA KAŻDEGO BĘDZIE TO DOBRY LEKARZ ALE MNIE PODOBA SIĘ JEJ PODEJŚCIE. NIE UŻALANIA SIĘ NAD KAŻDĄ TYLKO MÓWI JAK JEST. JAK DLA MNIE SUPER!!!

Bardzo polecam Panią doktor. Chodzę do niej już trzy lata i nigdy nie miałam problemów. Fakt, trzeba swoje odsiedzieć w kolejce, pomimo zapisu, ale to nie tylko tutaj się z tym spotkałam, więc można się przyzwyczaić. Ponadto Pani doktor prowdziła moją ciąże, i robiła to bardzo profesjonalnie. Naprawdę POLECEM

Bardzo sympatyczna pani doktór, która naprawdę interesuje się tym co dolega pacjentowi i nie stosuje metody `5min i następny`. Jestem strasznie zadowolona, wreszcie byłam u kompetentnego ginekologa. Za wizytę z dwoma usg zapłaciłam 100zł. Piechotą nie chodzi, ale jak na prywatnego lekarza nie jest to dużo, a przynajmniej warto, że ktoś kto zna się na zawodzie. Zdecydowanie poleciłabym każdemu. :)

Nie zauwazyla 6 centymetrowego guza na jednym z jajnikow,przez co mama zostala zoperowana w ostatniej chwili kiedy zdretwialy jej nogi i musiala jechac do szpitala.Tam zwykly chirurg zdiagnozowal to odrazu i wtedy tez zrobiono operacje.Pani ordynator ze zdumieniem patrzyla na blad lekraski jednak za duzo sie o tym nie mowilo bo wszystko zostaje w rodzinie. Po wielu latach z choroba dwoch kolejnych przerzutach moja mama umiera.

Po wielu latach z choroba dwoch kolejnych przerzutach moja mama umiera.

Pani doktor spełnia moje oczekiwania, uwazam ,że jest fachowa i nawet jak zabrakło mi gotówki to mogłam przynieść innym razem. Polecam godna zaufania i profesjonalna

Naprawdę profesjonalna, godna zaufania i pomocna. Tak uczynną, miłą i kompetentna Panią dr spotkałam pierwszy raz.

Cierpię na "przypadłośc" zwaną endometriozą... Pani doktor jest również chirurgiem..mnie 'uratowała" 2-gi jajnik, który "inni..dla "świetego spokoju '" sugerowali równiez usunąć.. dodam,że mam miałam35 lat..teraz 38 i jest ok.. Konkretna kobieta...,ja polecam..

dodam,że mam miałam35 lat..teraz 38 i jest ok..
Konkretna kobieta...,ja polecam..