dr Iga Kasner-Krupa

Główną wadą, która powoduje moją irytacje jest fakt, iż na wizytę - pomimo zapisania się na konkretną godzinę, trzeba naprawdę długo czekać. I wcale nie do końca wynika to z długością czasu, jaki lekarka poświęca pacjentce. Pani doktor spóźnia się, przyjmuje pacjentów poza kolejnością etc. Co do samej wizyty i kompetencji, czułam się raczej obsłużona po łebkach i na szybko - nie byłam w stanie porozmawiać z lekarką o wszystkich moich wątpliwościach, wizyta była dwukrotnie przerwana telefonem od jakiejś znajomej pani doktor - ta nie krępowała się rozmowy, trwającej kilka minut. Szybkie badanie, usg - właściwie zero jakichś konkretnych informacji po badaniu. Po wizycie trwającej ok 10 minut dostałam skierowanie do endokrynologa i leki - bez żadnych konkretnych wyjaśnień, czy spokojnej rozmowy. Badanie dość bolesne, ale bez przesady. Mimo wszystko, przy prywatnej wizycie oczekiwałabym dłuższej i spokojniejszej rozmowy a nie informacji, że "nie jest tak źle jak myślałam".

takiego lekarza szukałam, zawsze uśmiechnięta, zawsze wszystko wyjaśni i pamięta swoich pacjentów już po 1 wizycie.

Bardzo sympatyczna pani doktór, która naprawdę interesuje się tym co dolega pacjentowi i nie stosuje metody `5min i następny`. Jestem strasznie zadowolona, wreszcie byłam u kompetentnego ginekologa. Za wizytę z dwoma usg zapłaciłam 100zł. Piechotą nie chodzi, ale jak na prywatnego lekarza nie jest to dużo, a przynajmniej warto, że ktoś kto zna się na zawodzie. Zdecydowanie poleciłabym każdemu. :)

Cierpię na "przypadłośc" zwaną endometriozą... Pani doktor jest również chirurgiem..mnie 'uratowała" 2-gi jajnik, który "inni..dla "świetego spokoju '" sugerowali równiez usunąć.. dodam,że mam miałam35 lat..teraz 38 i jest ok.. Konkretna kobieta...,ja polecam..

dodam,że mam miałam35 lat..teraz 38 i jest ok..
Konkretna kobieta...,ja polecam..

Po tym, jak pani dr badała mnie niemal jedna ręką rozmawiając przez telefon ze swoją mamusią - zrezygnowałam...

Bardzo sympatyczna i kompetentna lekarka. Naprawdę polecam.

Bardzo sympatyczna i kompetentna lekarka. Naprawdę polecam.

wspaniały lekarz polecam bardo serdecznie

wspaniały lekarz polecam bardo serdecznie

1polecam tego lekarza! swietna babeczka. Ja chodziłąm do niej przez dwie ciąże i teraz też chodzę. Miła, kompetentna i wogóle gadna polecenia.

Niestety, odwiedzam Panią doktor od jakiegoś czasu, jednak za każdym razem czuje się "obsłużona" po łebkach. Szybko, szybko i następna. Nie czuję się słuchana, ani nie otrzymuje konkretnych odpowiedzi na moje obawy. Co do badania, to zwasze jest bolesne i niezbyt komfortowe. U Pani doktor nie ma zapisów, wiec ZAWSZE trzeba czekać około dwóch godzin, co na dzisiejsze czasy bardzo utrudnia życie, nie mówiąc już o tych Paniach, którym naprawde coś dolega i trudno im tyle wczekać w poczekalni.

POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM ZNAJDZIESZ PROFESJONALNE PODEJSCIE DO PACJENTA

POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM ZNAJDZIESZ PROFESJONALNE PODEJSCIE DO PACJENTA