dr Iga Kasner-Krupa

Byłam pierwszy i ostatni raz, pomimo umówionej wizyty w gabinecie prywatnym, czekałam 40 min na korytarzu. Pani doktor tak głośno mówi, że pomimo grającego radia na korytarzu, wszystko słychać. Zamiast przyjmować pacjentki jedna po drugiej, robi sobie przerwy na prywatne rozmowy telefoniczne. Jak wreszcie zawołała mnie do gabinetu, kazała usiąść i wyszła do rejestracji, nie było jej dobre 15 minut, jak wróciła musiała jeszcze napisać kilka smsów, po czym dopiero w opryskliwy sposób zapytała po co przyszłam. Dodam, że przyjmuje pacjentów w prywatnych ciuchach, zero fartucha. Nigdy nie spotkałam tak ...

Dodam, że przyjmuje pacjentów w prywatnych ciuchach, zero fartucha.
Nigdy nie spotkałam tak koszmarnego ginekologa, umawiając wizytę sugerowałam się opiniami i to był mój błąd.
Szczerze nie polecam!

To moja 3 ciąża i inny lekarz niż ci co prowadzili wcześniejsze ciążę. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że dr Krupa w porównaniu do wcześniejszych lekarzy jest genialna i kompetentna sprawdza wszystko dokładnie zleca badania pyta o samopoczucie jest uprzejmą pomocna wcześniej takiego traktowania moglam doświadczyć tylko w gabinetach prywatnych a do pani doktor chodzę na NFZ. Gorąco polecam jak dla mnie lekarz z sercem i powołaniem

Witam. Jestem pacjentką, Pani doktor już ponad 5 lat. Jak dla mnie jest to najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Wiem, że niektórym pacjentkom może przeszkadzać to, że Pani doktor nie do każdej ma takie same podejście, ale jeśli ktoś tam przychodzi pierwszy raz i ostatni zarazem, to niema się co dziwić, że wizyta wygląda jak wygląda. Jak dla mnie podejście Pani doktor, jest doskonałe, potrafi ona wytłumaczyć chorobę i jak ją kompleksowo wyleczyć. Ponadto gabinet ginekologiczny, to nie kawiarnia nie idzie się tam, żeby pić kawę i jeść ciasteczka więc, czas ...

Jak dla mnie podejście Pani doktor, jest doskonałe, potrafi ona wytłumaczyć chorobę i jak ją kompleksowo wyleczyć. Ponadto gabinet ginekologiczny, to nie kawiarnia nie idzie się tam, żeby pić kawę i jeść ciasteczka więc, czas jaki Pani doktor poświęca też mi całkowicie pasuje. Jak dla mnie jest to lekarz jak najbardziej godny polecenia.

Nie zauwazyla 6 centymetrowego guza na jednym z jajnikow,przez co mama zostala zoperowana w ostatniej chwili kiedy zdretwialy jej nogi i musiala jechac do szpitala.Tam zwykly chirurg zdiagnozowal to odrazu i wtedy tez zrobiono operacje.Pani ordynator ze zdumieniem patrzyla na blad lekraski jednak za duzo sie o tym nie mowilo bo wszystko zostaje w rodzinie. Po wielu latach z choroba dwoch kolejnych przerzutach moja mama umiera.

Po wielu latach z choroba dwoch kolejnych przerzutach moja mama umiera.

PANI DOKTOR SUPER KONKRETNA I BEZPOŚREDNIA ALE WYROZUMIAŁA BABKA. NIE CACKA SIĘ Z NICZYM WIE CZEGO CHCE I CZEGO POTRZEBA. NIE DLA KAŻDEGO BĘDZIE TO DOBRY LEKARZ ALE MNIE PODOBA SIĘ JEJ PODEJŚCIE. NIE UŻALANIA SIĘ NAD KAŻDĄ TYLKO MÓWI JAK JEST. JAK DLA MNIE SUPER!!!

Pani doktor spełnia moje oczekiwania, uwazam ,że jest fachowa i nawet jak zabrakło mi gotówki to mogłam przynieść innym razem. Polecam godna zaufania i profesjonalna

jeszcze nigdy nie byłam u tak niekompetentnego lekarza... doswiadczenie p.Doktor daje wiele do myslenia....w końcu za kasę konczy sie studnia...wymysla guzki,których nie ma...sprawdziłam u 2 innych lekarzy jej diagnoze i tylko pokiwali głowa jak dowiedzieli sie u kogo byłam.. JAGA

Bardzo polecam Panią doktor. Chodzę do niej już trzy lata i nigdy nie miałam problemów. Fakt, trzeba swoje odsiedzieć w kolejce, pomimo zapisu, ale to nie tylko tutaj się z tym spotkałam, więc można się przyzwyczaić. Ponadto Pani doktor prowdziła moją ciąże, i robiła to bardzo profesjonalnie. Naprawdę POLECEM

Nie polecam tego lekarza.Byłam pierwszy i ostatni raz.Pani doktor wpuszcza pacjentów poza kolejnością w trakcie badania wychodzi,nie potrafiła sprecyzować co mi jest(inna lekarka zrobiła to od razu).Niesympatyczna i toporna tak głośno mówi ,ze słysza inni na korytarzu.Koszmar!!!

Naprawdę profesjonalna, godna zaufania i pomocna. Tak uczynną, miłą i kompetentna Panią dr spotkałam pierwszy raz.