lekarz Iga Tronina

Bardzo niemiły lekarz. Z kąśliwymi uwagami. Arogancka, pokazująca swoją wyższość. Dawno nie spotkałam się z tak niemiłym podejściem.

Bardzo niemiła, mało empatyczna Pani „doktor”. Będąc na dyżurze siedziała sobie w swoim pokoju nie interesując się tym, ze pacjenci czekają. Jak została zwrócona uwaga to było wielkie oburzenie i już w ogóle zrobiła się mega niemiła, złośliwa, głupie docinki nie na miejscu tym bardziej, ze jest to osoba „ponoć”wykształcona, chociaż jak to mówią wykształcenie nie idzie w parze z wychowaniem i kulturą. Nie polecam omijać SOR na truchana i a w szczególności szpital!!! Nieprzyjemne doświadczenia!!

Mega nie sympatyczna. Brak empatii. Pozory nie mylą na pierwszy rzut oka widać, że niesympatyczna kobieta i sie nie pomyliłam okazała sie jeszcze gorsza niż myślałam o ortografii w opisie już nie wspominając nawet. Wtrąca się w nie swoje sprawy zamiast zająć sie pacjentem to skupia sie na pierdołach na samym końcu na pacjencie i leczeniu.

Rewelacyjna, spotkałam ją w szpitalu na dyżurze. Mimo to, że byla zmęczona poświęciła nam maksimum czasu i uwagi, bardzo dokładnie zbadala dziecko i wysluchala wszystkich moich uwag...co nie każdy lekarz potrafi;) Wszystkim polecam , 5 gwiazdek to za mało!

Niekompetentna, niemila brak podejscia do dzieci, nie polecam. Mimo iz zalecenia wypisywala na komputerze nie sa do odczytania. Masa błędow, poprzekrecanych słow.

Wspaniala przecudowna Pani Doktor. Lekarz z powolania! Kompetentna i uprzejma. Szkoda, ze tak malo takich lekarzy.