lekarz Iga Tronina

Pediatra

3,7

Rewelacyjna, spotkałam ją w szpitalu na dyżurze. Mimo to, że byla zmęczona poświęciła nam maksimum czasu i uwagi, bardzo dokładnie zbadala dziecko i wysluchala wszystkich moich uwag...co nie każdy lekarz potrafi;) Wszystkim polecam , 5 gwiazdek to za mało!

Wspaniala przecudowna Pani Doktor. Lekarz z powolania! Kompetentna i uprzejma. Szkoda, ze tak malo takich lekarzy.

Niekompetentna, niemila brak podejscia do dzieci, nie polecam. Mimo iz zalecenia wypisywala na komputerze nie sa do odczytania. Masa błędow, poprzekrecanych słow.