lekarz Igor Frulenko

Urolog

Zaufałem Mu przeszło 10 lat temu i nie zawiodłem się. Znakomity lekarz, ujmujacy pacjenta fachowością

Jestem po operacji, niestety poza NFZ. Po chodzeniu po różnych szpitalach i zbywaniu mnie przez lekarzy zdecydowałem się na zabieg odpłatny. Muszę powiedzieć, że nie żałuje wydanych pieniędzy na własne zdrowie. Operacja przeprowadzona wzorowo, personel klinki miły, jednorazowe ubranie, znieczulenie nie bolesne. Czułem co robi doktor, ale nie bolało. Po godzinie byłem już po zabiegu, po tym wróciłem do domu. Wszystko ładnie się zagoiło, cały czas byłem w kontakcie z dr Frulenko. Dziękuję w swoim imieniu i imieniu żony. Paweł K.

Konkretny lekarz, potrafi wytłumaczyć i przedstawić istote problemu i zaproponować jak go rozwiązać. Zdecydowanie polecam. P.S. Jestem już po zabiegu i dziękuję doktorowi za dobrze przeprowadzony zabieg i pozbycie sie problemu

P.S.

Bardzo zaangażowany lekarz.Otwarty na problem pacjenta. Wykonuje badania najnowszym cystoskopem giętkim, videocystonefroskopem CYF-V oraz ureterorenoskopem giętkim URF-V - unikat w Polsce.