lekarz Igor Gusarskilekarz Igor Gusarski - zdjęcie profilowe

lekarz Igor Gusarski

Lekarz rodzinny

www.lekarzpomorze.pl
gabinet lekarza rodzinnego
badania kierowców i sportowców

www.lekarzpomorze.pl
gabinet lekarza rodzinnego
badania kierowców i sportowców

Idealny lekarz, po raz pierwszy spotkałem się z takim dobrym, kompetentnym i wyrozumiałym lekarzem. Polecam wszystkim potrzebującym.

Bardzo dobry lekarz. Poświęca nie tylko czas ale też faktycznie słucha pacjenta. Dostępny niemal o każdej porze. Lekarz z powołania. Polecam.

Bardzo dobry lekarz ,godny polecenia.BDB lekarz sportowy, nie trzeba jeździć do Gdańska,wykonuje wszystkie potrzebne badania.

Bardzo miły, żetelny i dobry lekarz. Z miłą chęcią będę wracał do jego gabinetu w przyszłości. Zadowolony pacjent pozdrawia :-)

Jestem pacjętką lekarza Igora Gusarskiego od 4 lat i mimo ,że od jakiego czasu nie mieszkam w Dziemianach dojeżdżam prawie 90 km na wizyty.Uważam tego lekarza za bardzo kompetentnego.Zrezygnowałam ze swojej przychodni,którą mam pod nosem z różnych przyczyn.W gabinecie lekarza Igora Gusarskiego panuje przyjemna atmosfera,która dobrze wpływa na moją psychikę.Polecam absolutnie tego lekarza bo jeszcze nigdy nie była tak usatysfakcjonowana kontaktem z lekarzem.