lekarz Igor Konstantynow

Beszczelny cham i prostak. Przyszedłem z rozwalonym nadgarstkiem - lekarz stwierdził brak złamania i wyjechał z tekstem "to już wszystko - do widzenia". Żadnych zaleceń, nic. ODRADZAM TEGO IDIOTĘ W SZPITALU W POLANICY!

Dwa razy los skazał mnie właśnie na tego pseudo lekarza w szpitalu w Polanicy. Bezczelny, arogancki. Dobrze, że na poprzedniej zmianie był inny lekarz, który zlecił usg brzucha, bo zdaniem tego lekarza nic nie dolega, królówka i wypis do domu. Przy okazji obraża pacjentów, a wychodząc z izby przyjęć i czekając przy rejestracji na wypis napisano w nim że opuszczam szpital samowolnie. Nie polecam i nikomu nie życzę takiego potraktowania.