lek. dent. Igor Łobodziński

Lekarz godny polecenia. Wnikliwie tłumaczy co zamierza robić, a dla mnie to istotne. Termin wizyty też mnie pozytywnie zaskoczył - nie za pół roku ;} Ceny przystępne. Dobra atmosfera.

Lekarz godny polecenia.

Pełen profesjonalizm, Pan Igor informuje o wszystkim co robi. Długi czas oczekiwania na wizytę rekompensowany jest przez brak zastrzeżeń do wykonanej pracy. Korzystam z jego usług i leczenia od wielu lat. Koszt za wizytę/ leczenie są umiarkowane. Polecam, jeśli ktoś ceni sobie należycie wykonana pracę i miła atmosferę panująca w gabinecie.

Na myśl o dentyście przechodziły mnie ciarki lecz po wizycie u Pana Igora to się zmieniło .Zajebisty profesjonalista.Polecam.

Doktor bardzo miły i uprzejmy, przyjął mnie po godzinach, natomiast tak się spieszył do domu, ze nie usunął zęba w całości, niestety korzeń pozostał.

nie polecam, doktor nie usunął zęba w całości- przez co rana się nie goila. jest uprzejmy przyznaje i mówi co robi w danym momencie, lecz usługę wykonywaną prywatnie zrobił nie profesjonalnie

Polecam pana doktora wszystkim ,ktorzy omijają gabinety dentystyczne szerokim łukiem.Miły ,wszystko dokładnie wytłumaczy ,bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta ,zabiegi wykonywane bezboleśnie i za przystępne ceny.Naprawdę godny polecenia.