lekarz Igor Sabatowicz

2,5

Szkoda że nie ma tu możliwości dodania " - " do mojej oceny bo ten Pan dr nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę. Oto opis sytuacji: zapisałam swoje niepełnosprawne dziecko do tego lekarza i przyszliśmy na umówioną wizytę. Nie było nikogo zarówno w gabinecie jak i pod gabinetem. Nie było również kartoteki syna. Po wejściu i opisaniu sytuacji syna (wrodzone zakażenie, autyzm, problemy neurologiczne, konieczność uzyskania zaświadczenia niezbędnego do wydania opinii o wczesnym wspomaganiu i kształceniu specjalnym) już w połowie wypowiedzi usłyszałam, że dr nie wypisze zaświadczenia o stanie zdrowia ...

Oto opis sytuacji: zapisałam swoje niepełnosprawne dziecko do tego lekarza i przyszliśmy na umówioną wizytę. Nie było nikogo zarówno w gabinecie jak i pod gabinetem. Nie było również kartoteki syna. Po wejściu i opisaniu sytuacji syna (wrodzone zakażenie, autyzm, problemy neurologiczne, konieczność uzyskania zaświadczenia niezbędnego do wydania opinii o wczesnym wspomaganiu i kształceniu specjalnym) już w połowie wypowiedzi usłyszałam, że dr nie wypisze zaświadczenia o stanie zdrowia dziecka bo go nie zna. Poinformowałam więc lekarza, że nikt w tej placówce go nie zna ponieważ zmieniłam niedawno ośrodek zdrowia do którego uczęszczaliśmy. Nie zbadał go, nie odezwał się do niego powiedział, że on się nim nie zajmie bo nie ma czasu i lepiej żeby zrobił to ktoś inny z tej placówki. Tu podał nazwisko Pani dr R. do której do końca tygodnia się nie dostanę. Pragnę podkreślić, że Pan dr I. Sabatowicz to pediatra! Cala nasza wyprawa była zupełnie bez sensu.
Pod gabinetem gdy wyszłam oczekiwała jak się okazało tylko jedna osoba : przedstawiciel handlowy firmy medycznej dla którego Pan dr oczywiście czas znalazł.
Proszę samemu ocenić to postępowanie. Ja zastanawiam się nad złożeniem skargi do wojewódzkiego oddziału NFZ.

witam ja dr polecam moja córkę wyprowadził wręcz rewelacyjnie..i też jest alergikiem w 100% polecam dr SABATOWICZA !!!!!

Niestety podlegam z dzieckiem pod jego opiekę, ale jak tylko synkowi coś się dzieje to omijam go szerokim łukiem, nawet do szczepienia udaję się do innego lekarza. nie umie leczyć, nie zna dzisiejszych zasad postępowania z dzieckiem (np.karmienia), nadal preferuje babcinne sposoby. a gdy dziecko ma gorączkę na ząbki to zapisuje antybiotyk, ponieważ gorączka= zapalenie gardła. dużo mozna by było wymieniać, nie nadaje się na lekarza, My młode matki mamy nadzieję że w końcu ktoś go zamieni, bo do naszego pediatry przychodzą tylko schorowane babcie a nie widać tam nigdy dzieci.

Po szczepieniu dziecka, doktor przypisał antybiotyk przez co nastąpiła reakcja alergiczna. Nie polecam.