dr Ija Sanocka

Moja ukochana Pani doktor. Zawsze wysłucha, doradzi, skieruje na badania, bardzo delikatnie robi cytologię i usg. Poleciła mi ją znajoma a ja kolejnej znajomej poleciłam i wszystkie bardzo chwalimy sobie Panią doktor.

Moja ukochana Pani doktor.

Pani ma napisane że przyjmuje od 8, zapisywane są osoby na 8, 8:10, 8:20, co 10 minut. Wizyta nie powinna trwać 10 minut, i w dodatku pani przyjmuje od 8 i zapisuje osoby od 8 a przyjmuje po 9 a czasami nawet i od 10 a ludzie potrafią czekać tu od 7, a pani ma wszystko gdzieś i się spóźnia ile jej się podoba. Pani jest bardzo nie miła, i przyczepia się do osób które są zapisane że przychodzą o 8 albo wcześniej jak wizytę mają np na 8:10.

Pani doktor wyleczyła mi nadżerkę co lekarzom w państwowej przychodni się nie udawało.Wytłumaczyła wszystko bardzo dokładnie,była uprzejma i delikatna podczas zabiegów czy badań.Polecam bardzo dobrego fachowca.

Pani Doktor jest niezwykłą osobą, świetnym fachowcem i niezwykle ciepłą i opiekuńczą kobietą. Uosabia wszystko, czego można oczekiwać od lekarza tej szczególnej specjalizacji.

Super lekarz! Polecam! Za każdym razem kiedy przychodzę do pani doktor mam pewność ze mogę jej zaufać

polecam panią dr. miałam przyjemność być zszywana poporodzie. rewelacyjnie delikatna i cierpliwa.

Polecam panią doktor i chcę złożyć wyrazy współczucia z powodu śmierci męża.

Polecam panią doktor i chcę złożyć wyrazy współczucia z powodu śmierci męża.

Pani Sanocka jest bardzo sympatyczna, delikatna i wykazuje się dużą kompetencją. Myślę, że szukałam właśnie takiego lekarza, tym bardziej, że chciałbym aby towarzyszyła mi podczas ciąży.

Pani Sanocka jest rewelacyjnym lekarzem!!!! Polecam

Pani Sanocka jest rewelacyjnym lekarzem!!!!
Polecam

Polecam Panią Doktor. Jest super fachowcem do tego jest bardzo miła i poświęca pacjętowi czas. Prowadziła mnie przez 9 m-cy i nigdy nie zwątpiłam że jestem w dobrych rękach. Miałam do czynina z wieloma lekarzami tej specjalizacji ale Pani doktor jest najlepsza. Przyjeła mojego synka na świat dziękuje jej za wszystko!!!