mgr Ilona Brzozowska-Misiewicz

Neurologopeda

Fantastyczna specjalistka. Dla naszego synka 'ciocia Ilonka'. Patrzy na dziecko całościowo. Widzi więcej niż lekarze. Potrafi pomoc.

Od 6 miesięcy uczęszczam z synkiem na terapię do pani Ilony. Jej życzliwość i profesjonalizm są nieocenione.Dzięki pracy z moim synem zaczęłam zauważać ile moje dziecko potrafi i nie skupiam się już na tym czego jeszcze nie umie.Tego nauczyłam się od naszej pani Ilonki

Fantastyczny kontakt z dzieckiem i rodzicem, co pomaga w terapii i dalszej samodzielnej pracy w domu.

Fachowiec z odpowiednim podejściem do dzieci i ich rodziców, metody leczenia przynoszą efekty.Neurologopeda godny polecenia.

nareszcie lekarz ktory zna sie na rzeczy ktory nietylko pomaga dzeciom ale takze rodzcom DZIEKUJEMY

Rewelacyjny lekarz!!! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i odpowiednie podejście do dziecka i rodziców. Serdecznie POLECAM!!!

Nareszcie ktoś pokazał jak postępować z naszym dzieckiem!

Nareszcie ktoś pokazał jak postępować z naszym dzieckiem!