lekarz Ilona Filipkowska

Jest kompetentna, miła i nie naciąga pacjentów. Pierwszy raz czułam się dobrze u dentystki. Ta druga Pani z jej gabinetu też jest w porządku, ale jakaś smutna chodzi. Na pewno w tym gabinecie można odzyskać ładny uśmiech :)

REWELACJA! Po wizycie u Pani Ilony nie boję się już dentysty! Miła, sympatyczna. Pyta czy nie boli. Wrażliwa na pacjenta. Polecam serdecznie wszystkim którzy boją się dentysty a chcą przestać się bać:) no i oczywiście chcą mieć zdrowe zęby, bo Pani doktor robi to lepiej niż zawodowo!

Polecam Panią doktor każdemu, ponieważ jest osobą bardzo kompetentną, do tego miłą, a przy okazji wizyty w Jej gabinecie wbrew pozorom wcale nie są bardzo kosztowne.

Pełen profesjonalizm i tyle czasu ile trzeba poświęciła na moje zęby, bez pośpiechu jak u innych. Odbudowa zęba z guzkami-jak naturalny! Namawiam wszystkich, którym zależy na zdrowiu i dobrze wydanych pieniądzach!

Pani Doktor jest przesympatyczna i potrafi robić świetne zastrzyki znieczulające :) Jestem cykorem, ale u niej nie ma się czego bać. Zawsze miło poplotkujemy z nią i równie sympatycznymi paniami asystentkami, chociaż pacjent zwykle tylko pomrukuje w czasie rozmowy :D Polecam gorąco, choć wiem, że to zwiastuje jeszcze większe kolejki...

Polecam gorąco, choć wiem, że to zwiastuje jeszcze większe kolejki...

Bardzo miła i sympatyczna. Polecam tę Panią wszystkim którzy boją się stomatologa :).

Naprawde polecam, jest bardzo miła i sympatyczna, mało jest talich lekarzy :)

Naprawde polecam, jest bardzo miła i sympatyczna, mało jest talich lekarzy :)

Lekarka która wyjaśnia wszystko i dlaczego ma tyle kosztować (odbudowa zęba trzonowego) Polecam z cała odpowiedzialnością Kapselek

Polecam z cała odpowiedzialnością
Kapselek

Jest chyba trochę drożej, ale naprawdę wyjątkowo miła i rzeczowa Pani.

Jest chyba trochę drożej, ale naprawdę wyjątkowo miła i rzeczowa Pani.

Doskonała lekarka. Zapoznana z najnowszymi osiągnięciami stomatologii. Szalenie mila. Polecam gabinet na Niepodleglości. Przyjazny personel, dobre lekarki!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134