Witam Po długim czasie śledzenia opinii o Dr Guzińskiej stwierdziłam że to najlepszy lekarz do którego mogę się wybrać jeśli chodzi o mój przypadek (liczne zabiegi, operacje), dlatego też nie mogę sobie pozwolić na lekarza, który nie jest dobry w swojej specjalizacji. Miało być tak pięknie a okazało się beznadziejnie sad Brak kompetencji, ludzkiego serca. Umówiłam się na wizytę kolposkopii, jak się okazało pani doktor nie miała takiej informacji więc stwierdziła że może mnie przyjąć jako na zwykłej wizycie kontrolnej. Oczywiście zwróciłam uwagę że to nie moja wina iż pani ...

Witam
Po długim czasie śledzenia opinii o Dr Guzińskiej stwierdziłam że to najlepszy
lekarz do którego mogę się wybrać jeśli chodzi o mój przypadek (liczne zabiegi,
operacje), dlatego też nie mogę sobie pozwolić na lekarza, który nie jest dobry
w swojej specjalizacji.
serca.
informacji więc stwierdziła że może mnie przyjąć jako na zwykłej wizycie
kontrolnej. Oczywiście zwróciłam uwagę że to nie moja wina iż pani
recepcjonistka takiej informacji nie przekazała i proszę o kolposkopie. Ok
doktor stwierdziła że zrobi, po 10minutach okazało się że nie może podłączyć
sprzętu---> tutaj zwracam uwagę na to że byłam na 9 rano zapisana a pani doktor
przyjmuje od 8 i nie miała sprzętu podłączonego sad
Argumentem doktor było również to że spóźniłam się 7minut i ona ma dla mnie
teraz tylko 13 minut a kolposkopia trwa 20 minut wrrrrrr
Czy tak się zachowuje lekarz!!!!!!!!!!!! Kobieta, która jak sama pisze o sobie
na swojej stronie ma dwójkę dzieci.

Bardzo dobrze że kobiety wypowiadają się na forach ale nieraz niestety trzeba
przekonać się na własnej skórze

Życzę wszystkim Wesołych Świąt i jak najlepszej opieki medycznej

Szukałam dobrego ginekologa w Lux Medzie. Trafiłam do pani doktor, która już od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie. Ma dobre podejście do człowieka, nie traktuje nikogo z góry, zawsze wyjaśni wszelkie wątpliwości, mimo ogromu pacjentek pamięta je i ich problemy, jest bardzo życzliwa no i przede wszystkim jest świetnym specjalistą. Prowadziła moją ciążę, która na początku wymagała częstych (2-3 razy w tygodniu) wizyt. Zawsze znalazła dla mnie czas. Czułam, że mogę jej zaufać i powierzyć jej zdrowie moje i mojego maleństwa :) Jedyny minus - długi czas oczekiwania na wizytę, ...

Jedyny minus - długi czas oczekiwania na wizytę, co tylko świadczy o tym, że nie tylko ja mam o pani doktor tak dobrą opinię...

Świetny ginekolog i kobieta. Ciepła, subtelna niczego nie ukrywa i wszystko wyjaśnia w najdrobniejszych szczegółach. Chodzę do Pani Doktor już długo i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Ma bardzo dużo pacjentek, i mimo wszystko prawie na pamięć zna wszystkie ich dolegliwości. Wizyta u Pani Doktor jest przyjemnością. Dziekuję Pani Doktor.

Uratowala mnie i moje nienarodzone jeszcze wtedy dziecko doslownie w ostatniej minucie... Dziekuje Pani Doktor - jestem Pani dozywotnią pacjentka.

Dziekuje Pani Doktor - jestem Pani dozywotnią pacjentka.

Do Pani Doktor chodzę od dłużeszego czasu, trafiłam do niej pierwszy raz w Lux Medzie. Bardzo sympatyczna, wszystko potrafi wytłumaczyć, każda wizyta to badanie "od stóp do głów" niezależnie od rodzaju wizyty. Fantastyczna kobieta.

Pani Ilona to najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Bardzo życzliwa, zainteresowana pacjentem i jego problemami, pomocna, kompetentna. Nic nie można jej zarzucić. Gorąco polecam Panią doktor.

Pani doktor jest po prostu świetna.:) Bardzo uprzejma, delikatna, ale też rzeczowa i mówi wprost o co chodzi- jestem z niej bardzo zadowolona

Jestem zachwycona. Pani doktor o wszystkim pamięta. Każda wizyta to dokładne badanie, również piersi. Dużym plusem moim zdaniem są zlecenia na dodatkowe badania.

Gorąco polecam. Młoda Pani doktor, która ma doświadczenie i jeszcze jej chce się leczyć nierutynowo.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana