mgr Ilona Janda

Położna

Nie polecam, jak ktoś trafi na tą panią to poprosić o zmianę. Niedelikatna i fizycznie i psychicznie. Poród wspominam jako jeden wielki wstyd i pretensje. Trauma taka, że zrezygnowałam z posiadania drugiego dziecka. Niektórzy nie nadają się do takich zawodów. Nie jest to tylko moja opinia, ale rodzącej w tym samym czasie także.

Nie polecam, jak ktoś trafi na tą panią to poprosić o zmianę.
Niedelikatna i fizycznie i psychicznie.
Poród wspominam jako jeden wielki wstyd i pretensje.
Trauma taka, że zrezygnowałam z posiadania drugiego dziecka.
Niektórzy nie nadają się do takich zawodów.
Nie jest to tylko moja opinia, ale rodzącej w tym samym czasie także.

Totalny kataklizm... chciałam rodzic w wannie nie.... plan porodu zapomniala.... a już w trakcie porodu szarpała mną była bardzo nie miła , zero jakiej kolwiek pomocy narzucała co robic chociaż ja chciała inaczej a ona ze nie... tylko narzucała swoje... dzięki niej pozostala mi trauma niewiem czy będę chciała planować 2 dziecko...

polecam - miła kobieta - jak trzeba mocnymi słowami wytłumacz o co w tym wszystkim chodzi ale to tylko dla naszego wspólnego dobra.

Polecam ja wszystkim .Jest kometentną położną, która pomaga wspiera, tłumaczy, doradza.Spełni la moje oczekiwaniaco do narodzin mojego Piotrusia.

Polecam Ją wszystkim.Jest miłą ciepłą kobietą, prawdziwa profesjonalistka,poświęca dużo czasu ,słucha podpowiada, tlumaczy, nie narzuca swojego zdania .Położna z powołania..

Świetna polożna , taka z powolania, kompetentna, chciałabym aby przyjmowala moje drugie diecko również w pozycji kolankowej.W pozycji tej porod był mniej bolesny,bez nacięcia krocza.

Doskonale wie czego potrzeba kobiecie w trakcie porodu, wypytuje, tlumaczy, sprawie ze jest to cudowne przezycie :))

okropna kobieta! mam nadzieję, że już nigdy w życiu jej nie spotkam! wrzeszczy, jest niemiła, dzięki niej mój poród to trauma