lekarz Ilona Kostrolekarz Ilona Kostro - zdjęcie profilowe

lekarz Ilona Kostro

Ukończyłam I Wydział Warszawskiej Akademii Medycznej. Od 1999r. pracuję w Szpitalu Klinicznym im. ks. A. Mazowieckiej przy ul. Karowej.

Zajmuję się: prowadzeniem ciąży zarówno prawidłowej jak i powikłanej cukrzycą, nadciśnieniem, cholestazą, z poronieniami w wywiadzie, po IVF

#lekarzprowadzaca #karowa #lekarz #trudnaciaza Wszystkim z calego serca polecam Pania Ilone Kostro (szpital na Karowej), ktorej zawdzieczam zdrowe doprowadzenie do konca mojej trudnej ciazy oraz odebranie porodu naturalnego. W 16tyg ciazy mialam duzego krwiaka, ktory po zagojeniu w 20tyg doprowadzil do przedwczesnego odplywania wod plodowych. Dzieki Pani Ilonoe ciaze udalo sie przetrzymac jeszcze ponad trzy miesiace w szpitalu co graniczy z cudem. Pani Ilona jest jednym z najlepszych lekarzy w szpitalu na Karowej (lezalam tam na patologii ciazy 3miesiace i mam porownanie), zawsze rzeczowa, kompetentna, bardzo profesjonalna i z poczuciem ...

#lekarzprowadzaca #karowa #lekarz #trudnaciaza
Wszystkim z calego serca polecam Pania Ilone Kostro (szpital na Karowej), ktorej zawdzieczam zdrowe doprowadzenie do konca mojej trudnej ciazy oraz odebranie porodu naturalnego. W 16tyg ciazy mialam duzego krwiaka, ktory po zagojeniu w 20tyg doprowadzil do przedwczesnego odplywania wod plodowych. Dzieki Pani Ilonoe ciaze udalo sie przetrzymac jeszcze ponad trzy miesiace w szpitalu co graniczy z cudem. Pani Ilona jest jednym z najlepszych lekarzy w szpitalu na Karowej (lezalam tam na patologii ciazy 3miesiace i mam porownanie), zawsze rzeczowa, kompetentna, bardzo profesjonalna i z poczuciem humoru. Oboje z synkiem bardzo duzo jej zawdzieczamy.