lek. dent. Ilona Kowalewska

1,3

Kowalewska super lekarz fachowe doradztwo pełen profesjonalizm z tego co się orientuję ciężko jest się do niej dostać

Przez dr. Kowalewska zmagam się z wielkim problemem ze stawem skroniowo- zuchwowym. Wielokrotnie podczas leczenia ortodontycznego zgłaszałam dolegliwości, niestety nic z tego sobie nie robiła, nigdzie nie wysłała dalej. Teraz w sytuacji gdzie nie mogę otwierać buzi, jeść, spać, jestem na lekach uzyskałam pomoc u specjalisty od stawów który mówi, ze już w pierwszy podrygach bólowych które zgłaszałam powinna mnie doktor wysłać do specjalisty przed założeniem aparatu.

Nie polecam. Przedmiotowe podejście do pacjenta. Nie ważne na którą godzinę umówi wizytę Pani rejestratorka, to p. Kowalewska wybiera kto z pacjentów kiedy wchodzi, mozna wiec czekać ponad godzinę aż ten lekarz przyjmie własnie Ciebie. Wizyta- szkoda gadać, 5 minut, nic nie wytłumaczyła pani doktor, pretensjonalna gdy zadaje sie pytania. Nie uprzejma, nie kompetentna. Nastawiona tylko na kasę, nie polecam