lek. dent. Ilona Ochocka

1,9
1,9
1,7
1,6

Bardzo nie miła i nie profesjonalna. Nie polecam. Dopełniła zęba tak, że jest totalnie do poprawy. Przy wyrywaniu zęba, rwała tak agresywnie, że mimo znieczulenia wszytko było czuć.

Pani stomatolog nie ma podejścia do pacjenta, robi bardzo szybko, nie starannie tylko żeby było szybko. Nie polecam

SUPER lekarz :) szczerze polecam:)Dzisiaj miałam rwaną ''8'' Pani Doktor zrobiła to rewelacyjnie.Bardzo miła,rzeczowa i sympatyczna osoba

Nie polecam... Zadzwoniłem rano o godz 10 przedstawiając moja sytuacje i ze potrzebuje w szybkim trybie usunąć ‚ósemke’. Opisałem przez telefon jak wyglada ten ząb gdzie wrasta i jak prawdodpobnie trzeba go usunąć... Pani dr że nie ma problemu i umówiła mnie tego samego dnia na godz 18:45. Super! Przyjęła mnie o 19:20 zajrzała do jamy ustnej na maksymalnie 1,5 minuty po czym stwierdziła to samo co jej powiedziałem rano o 10, wymieniła dwa nazwiska kto mógł by się tym zająć może i bez skrupułów skasowała za to 100zl ! ...

Nie polecam...
Przyjęła mnie o 19:20 zajrzała do jamy ustnej na maksymalnie 1,5 minuty po czym stwierdziła to samo co jej powiedziałem rano o 10, wymieniła dwa nazwiska kto mógł by się tym zająć może i bez skrupułów skasowała za to 100zl ! Gdzie diagnozę juz miałem postawiona....
Żenada !

Nie polecam wszystkie zęby do poprawy, skończyło się na kilku tysiącach aby poprawić to co zrobiła. U innego stomatologa 6 wizyt aby zrobić jednego zęba kanałowo, a u pani doktor 2x po 20 min z trzech kanałow zrobiony jeden i to do połowy. Szkoda czasu i pieniędzy

Nie polecam, wszystkie zeby, które leczyła musiałem poprawiac lecząc je kanałowo - koszt ok. 5 tysiecy za pośpiech i brak dokładności pani stomatolog. Jesli szanujecie swoje pieniadze i czas to namawiam, abyście sie 100 razy zastanowili, zanim tam pojdziecie.

Niemiła, zamiast leczyć jeszcze bardziej zaszkodziła. Po wizycie u tej Pani humoru nie da się naprawić- jest nieprzyjemna tak samo jak jej asystentka, wizyta u niej trwa 2 minuty i to są minuty milczenia o chorobie, a jej paplaniu ile to ona ma pacjentów jeszcze i kiedy pojedzie do domu wkoncu. Niepolecam.