lek. dent. Ilona Ochocka

1,3

Nie polecam wszystkie zęby do poprawy, skończyło się na kilku tysiącach aby poprawić to co zrobiła. U innego stomatologa 6 wizyt aby zrobić jednego zęba kanałowo, a u pani doktor 2x po 20 min z trzech kanałow zrobiony jeden i to do połowy. Szkoda czasu i pieniędzy

Nie polecam, wszystkie zeby, które leczyła musiałem poprawiac lecząc je kanałowo - koszt ok. 5 tysiecy za pośpiech i brak dokładności pani stomatolog. Jesli szanujecie swoje pieniadze i czas to namawiam, abyście sie 100 razy zastanowili, zanim tam pojdziecie.

Niemiła, zamiast leczyć jeszcze bardziej zaszkodziła. Po wizycie u tej Pani humoru nie da się naprawić- jest nieprzyjemna tak samo jak jej asystentka, wizyta u niej trwa 2 minuty i to są minuty milczenia o chorobie, a jej paplaniu ile to ona ma pacjentów jeszcze i kiedy pojedzie do domu wkoncu. Niepolecam.